Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Spades

Soacs Oyunda kal np ve item kazan sorunu

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar Soacs'da dakika da 2NP ve item gelmesini istiyorum nasıl yapabiliriz? Bir de Luferson-Elmorad ve CZ 'De trade ve Merchant'ın aktif olmasını istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Arkadaşlar Soacs'da dakika da 2NP ve item gelmesini istiyorum nasıl yapabiliriz? Bir de Luferson-Elmorad ve CZ 'De trade ve Merchant'ın aktif olmasını istiyorum. Yardımlarınızı bekliyorum

Soacs ini içerisinde ;
EveryX ve Functions altına değerler girerek yapabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
[FUNCTIONS]
TradeEnabled=1
MerchantEnabled=1
FixSCBug=1
PTBUG=1

[EveryX]
Amount=10
Timer=20

Bu konularda cok bilgili değilim bende yeni öğrenmeye basladım ama elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım.

Addons bölümünde everyx=1 olarak ayarlı mı oncelikle bunu kontrol edin 1 ise aktif demektir.

everyx
Amount= vereceğiniz np
Timer=süre saniye olarak
RewardExp= ya da ExpAmount= vereceğiniz exp
RewardItem= ya da ItemAmount= vereceğiniz item /-- itemin id sini girmeniz gerekmekte

ayarları sağladıktan sonra server fileslarınızı yeniden başlatın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Bu konularda cok bilgili değilim bende yeni öğrenmeye basladım ama elimden geldiğince yardımcı olmaya çalışayım.

Addons bölümünde everyx=1 olarak ayarlı mı oncelikle bunu kontrol edin 1 ise aktif demektir.

everyx
Amount= vereceğiniz np
Timer=süre saniye olarak
RewardExp= ya da ExpAmount= vereceğiniz exp
RewardItem= ya da ItemAmount= vereceğiniz item /-- itemin id sini girmeniz gerekmekte

ayarları sağladıktan sonra server fileslarınızı yeniden başlatın

EveryX=1 ' de aktif şekilde hocam. RewardItem'i denedim olmadı ItemAmountu deneyeceğim. Trade ve Merchant olayı için ne diyebilirsiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

EveryX=1 ' de aktif şekilde hocam. RewardItem'i denedim olmadı ItemAmountu deneyeceğim. Trade ve Merchant olayı için ne diyebilirsiniz

Şu anda trade ve market enable aktif olarak görünüyor sadece maradonda ise bir yerde zone kontrolü sağlıyordur , iyice bakmak lazım , su an elimde dosyalar olmadıgından detaylı da bakamıyorum bilen arkadaslar yardımcı olacaktır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...