Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
alitr53

V20xx Power Up Store Sorunu

Önerilen Mesajlar

Selamun Aleyküm. V2 Server'e Pus Kurdum. Herşey Sorunsuz. Oyunda Pusa Giriyorum onda da Sıkıntı yok. Cashpoint Ekledim Kendime TB_User Tablosundan Ama İtem Almaya Kalktığımda "Undefined" Hatası Veriyor Cashpoint düşmüyor item gelmiyor. Hata Alttaki Resimdeki Gibi.

0E8L0Z.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Selamun Aleyküm. V2 Server'e Pus Kurdum. Herşey Sorunsuz. Oyunda Pusa Giriyorum onda da Sıkıntı yok. Cashpoint Ekledim Kendime TB_User Tablosundan Ama İtem Almaya Kalktığımda "Undefined" Hatası Veriyor Cashpoint düşmüyor item gelmiyor. Hata Alttaki Resimdeki Gibi.

0E8L0Z.jpg

Comfırm demene ragmen ıtem gelmıyormu?

Eger comfırm demene ragmen ıtem gelmıyorsa ' void CUser::ReqLoadWebItemMall ' voidi kontrol edebılırmısın yada baska bır sourceden alıp deneyebılırmısın.

Sorun db den kaynaklı da olabılır ınsert web ıtem all prosedurunde eksıklık olabılır kontrol edebılıp baska db lerle kıyas yapabılırmısın

Kolaylıklar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Comfırm demene ragmen ıtem gelmıyormu?

Eger comfırm demene ragmen ıtem gelmıyorsa ' void CUser::ReqLoadWebItemMall ' voidi kontrol edebılırmısın yada baska bır sourceden alıp deneyebılırmısın.

Sorun db den kaynaklı da olabılır ınsert web ıtem all prosedurunde eksıklık olabılır kontrol edebılıp baska db lerle kıyas yapabılırmısın

Kolaylıklar

Confirm dememe rağmen item gelmiyor. Source kaynaklı olduğunu da düşünmüyorum. Bir arkadaş daha yaşamış aynı sorunu LoadArea.swf düzenleyip halletmiş. Tek tek kontrol ederek düzenledim. Onda da sorun görünmüyor. Ayrıca tb_user tablosundan cashpoint ekleyince geliyor ama bonuscashpoint ekleyince görmüyor. Web item All tablosuna baktığım da sorun görünmüyor. Oyun içi letter sorunsuz bu arada onda da sorun yok.
-- mesaja ek olarak --
@ KiraAmora61 Yardımcı olabilirmisiniz acaba diğer arkadaşın problemini sanırım siz halletmişsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...