Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
espandot

Ardream/ronark land / ronark land base Monster Sorunu (Vıdeolu soru)

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar daha oncede boyle bır konu acmıstım farkındayım tekrar actıgım ıcın oncelıkle ozur dılıyorum ancak bu sefer konuyu vıdeo cekerek anlatma geregı duydum cunku sorun cok komplıke oldugu ıcın anlasılmadıgını dusundum,

vıdeoda gordugunuz gıbı monsterlar aslında doguyor ancak gozukmuyorlar oldukları yere gıdıp +zonechange (zone ıd) yazınca tekrar doguyorum harıtada oldugum yerde ve o sekılde gorebılıyorum ancak ılerleyıp gerı geldıgımde tekrar yok oluyorlar ve sadece cevremdekı bellı bır kordınat dahılındekı monsterlar gozukuyor sorun nerede olabılır arkadaslar yardımcı olabılecek varmı?

VIDEO;

https://youtu.be/MFWQFMfidTw

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

smd dosyasını kontrol ettiniz mi hocam. Zone dış hattı için küçük koordinat bilgilerine sahip smdlerde yaratıklar görünmüyor. Smd dosyasını değiştirip deneyebilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
smd dosyasını kontrol ettiniz mi hocam. Zone dış hattı için küçük koordinat bilgilerine sahip smdlerde yaratıklar görünmüyor. Smd dosyasını değiştirip deneyebilirsiniz.

smd değiştirip denedim aakinci yinede olmadı :( elinde düzgün smdler var ise upload edebilirmisin? ben netten buldum bi kaç tane ancak onlarla bı sonuc alamadım (

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
arkadaşlar daha oncede boyle bır konu acmıstım farkındayım tekrar actıgım ıcın oncelıkle ozur dılıyorum ancak bu sefer konuyu vıdeo cekerek anlatma geregı duydum cunku sorun cok komplıke oldugu ıcın anlasılmadıgını dusundum,

vıdeoda gordugunuz gıbı monsterlar aslında doguyor ancak gozukmuyorlar oldukları yere gıdıp +zonechange (zone ıd) yazınca tekrar doguyorum harıtada oldugum yerde ve o sekılde gorebılıyorum ancak ılerleyıp gerı geldıgımde tekrar yok oluyorlar ve sadece cevremdekı bellı bır kordınat dahılındekı monsterlar gozukuyor sorun nerede olabılır arkadaslar yardımcı olabılecek varmı?

VIDEO;

https://youtu.be/MFWQFMfidTw

İlk gittinden Map bakın x y zonedıd kontrol eder misi editor den bak.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
İlk gittinden Map bakın x y zonedıd kontrol eder misi editor den bak.

Tam demek istediğini anlamadım emre ancak SMD de maxiumum kordınatlar 2048 2048, map editörle haritanın gözüken max kısmı 1020-1024 civarı, eğer istediğin bu ise

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Tam demek istediğini anlamadım emre ancak SMD de maxiumum kordınatlar 2048 2048, map editörle haritanın gözüken max kısmı 1020-1024 civarı, eğer istediğin bu ise

ZONE_INFO deki Hangi Zones kullanıyorsun smd Kullandıgını smd editor bakın X Y kontrol et.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
@ aakinci maalesef olmadı aakinci yine de ilgin için çoook teşekkür ederim :)
-- mesaja ek olarak --
Alıntı
ZONE_INFO deki Hangi Zones kullanıyorsun smd Kullandıgını smd editor bakın X Y kontrol et.

2akqRq.png

buyur emre aklından geçen nedir ?

Adsız - Hızlı Resim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...