Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
donz05

upgrade tablosu hakkında....

Önerilen Mesajlar

slm arakdaşlar upgrade tablosunuda şöyle bir sorunumuz var örnek vererek açıklamaya çalışacam

nindex no hellbreaker norigin item 1230 scroll no bratetaype 4 ngiveitem 9851

şimdi burdaki satıra göre 11081 nolu itemi vermesi gerekiyor fakat give itemin son 3 hanesini okuduğu için ya hata alıyorum yada başka bir item alıyorum bu sorun ne ratetype bakıyor ne norigintype bakıyor hiç birşeyi sallamıyor tablo illaki son 3 rakamı okuyacak hani item karışmaması için origin type var sözde ama fayda etmiyor son 3 rakamı okumakta inatlaşıyor bu sorun kaynak kod kaynaklımıdır yoksa tablomda yada item tablomda bi yanlışmı yapıyorum.
son olarak giveitemi 4 haneli okursa sorunum çözülür bunun orjinali bumudur yoksa kaynak koddan öylemi okutmamız gerekiyor?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Eğer anlattığın sorun senin upgrade tablosunu doğru bir şekilde yaptığını düşündüğünden eminsen kaynak koddan başka bir yerde olamaz benden sana tavsiye düzgün upgrade olan itemlerden bir kaçını gözden geçir onlara göre yap olmazsa kaynak kodlarını değiştir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

norigin itemi farklı olan bütün itemler sorunsuz fakat norigin aynı olanların biri geçiyor diğeri hata veriyor burda devreye norigintype devreye girmesi gerekiyor benim bilgimce ama farketmiyor sadece son 3 rakamı okuyor diğer stünlar umrunda değil heralde :D source den neyi düzeltmemiz gerekiyor acaba?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
slm arakdaşlar upgrade tablosunuda şöyle bir sorunumuz var örnek vererek açıklamaya çalışacam

nindex no hellbreaker norigin item 1230 scroll no bratetaype 4 ngiveitem 9851

şimdi burdaki satıra göre 11081 nolu itemi vermesi gerekiyor fakat give itemin son 3 hanesini okuduğu için ya hata alıyorum yada başka bir item alıyorum bu sorun ne ratetype bakıyor ne norigintype bakıyor hiç birşeyi sallamıyor tablo illaki son 3 rakamı okuyacak hani item karışmaması için origin type var sözde ama fayda etmiyor son 3 rakamı okumakta inatlaşıyor bu sorun kaynak kod kaynaklımıdır yoksa tablomda yada item tablomda bi yanlışmı yapıyorum.
son olarak giveitemi 4 haneli okursa sorunum çözülür bunun orjinali bumudur yoksa kaynak koddan öylemi okutmamız gerekiyor?

Sana Söyle Anlatim senin source ITEM_UPGRADE system nasıl oldugunu bilmediğim için bişey diyemiyorum benimki son 5 hanesini okuyor mesela

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Sana Söyle Anlatim senin source ITEM_UPGRADE system nasıl oldugunu bilmediğim için bişey diyemiyorum benimki son 5 hanesini okuyor mesela

5 hane yada 3 hanr fark etmiyor ki abi bence gereksiz uğraşmıssın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

5 hane yada 3 hanr fark etmiyor ki abi bence gereksiz uğraşmıssın

gereksiz değil bazı itemler cakısmada oluyor son 3 hane kulandıgında

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...