Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
CENGLYY

ITEM_EXCHANGE ve benzeri....

Önerilen Mesajlar

ITEM_OP , ITEM_EXCHANGE gibi tabloları db'ye nasıl işliyoruz , tbl'to txt'ten txtini aldım ama bir türlü uyarlayamadım bir kısayolu var mı teşekkürler :confused:

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Yanlıs bilmiyorsam zamanında bir program paylasilmişti adı aklımda değil format attigim icin elimdede yok ancak o program ile tblyi sql kod olarak kayıt edebiliyordun.tek yapman gerek sql acıp f5 yapmakti :) Biraz arasdırırsan bulabilirsin diye düsünüyorum programı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Goats KO Table Editor (TBL editör) ile istediğin tbl dosyasını açıp File > Export to SQL insert Query diyerek Insert kodunu sql çıktısı olarak alıp DB ye direk ekleyebilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

ITEM_OP , ITEM_EXCHANGE gibi tabloları db'ye nasıl işliyoruz , tbl'to txt'ten txtini aldım ama bir türlü uyarlayamadım bir kısayolu var mı teşekkürler 😕

Hocam Notepad c++ indir kullanmaya başla bir an önce çok faydasını göreceksin.bir çok işlemi aynı anda yapabilirsin. tek sefer kod değiştirme veya silme. yani tbldeki verileri db için bunda ayarlayabilirsin. ben notepadd c++ ile yapıyorum. kullanışlı...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...