Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
donz05

CSW kale kapısına atack yapma sorunu...

Önerilen Mesajlar

url=https://hizliresim.com/1EmL1Y]1EmL1Y.jpg[/url

arkadaşlar merhaba sağ resimdeki karakter kale sahibi sol resimdeki ise kaleyi ele geçirmeye çalışan user burda bi terslik var kale sahibi kapıya atack yapabiliyorken ele geçirmeye çalışan userler atack yapamıyor. bunu tam terse çevirmenin yolu nedir? sourcede atack yapmayı engelleyen fonksiyonun nerede olduğunu bilen varsa yardımcı olabilirmi?
-- mesaja ek olarak --
detay ram key (delici araç) itemi : 389102000
ram key dönüştükten sonra aktif olan skill numarası : 120011 karus 220011 human
outsidegate kapı ssid:561 bytype:50

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

tahminimce csw paketlerinin içerisinde o skille ilgili bir olay döngüsü mevcuttur csw nin fonksiyonlarının olduğu kısımları kontrol edip eklemen gerekicek gibi çünkü npctypesi gatelerin ona göre okuyordur şuanda ama sen 0 : 1 mantığıyla Kale sahibine 1 düşmana 0 gıbı bir mantıkla fonksiyon eklemen gerekecek %99 bir ihtimalle bu sorgulama olmadığı için o şekilde npctypesine göre saldırılıyor

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1 haftadir sourceyi didik didik ettim bulamadim boyle bir fonksiyon suan var zaten fakat ters calisiyor hani senin dedigin gibi kale sahibi 1 digerleri 0 ise 0 ile 1 yer degistirince sorun cozulecek saniyorum tesekkur ederim yorumun icin sorun devam ediyor cozumu bilen varsa yardimci olabilir ben cozersem zaten yazarim buraya...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
:isHostileTo

Bu voide bak burdan return false donuyodur.

eve gecince bakicam dostum cok karisikmis csw kendi basina bi dunya sourcenin her yerinde bi kolu var :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...