Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
espandot

OLD SKIN ve NEW SKIN ITEM_UPGRADE BAZI ITEMLERIN BASILMAMASI.

Önerilen Mesajlar

Öncelikle merhaba arkadaşlar, Old ve New skinle ilgili bazı sorunlar yaşıyorum

ilk olarak ; Atıyorum NEW skin olan bir iteme NEW skin basınca item yanıyor, Relog atınca geri geliyor ancak Shard ve Raptorda NEW skine NEW skin yada OLD skine OLD skin basmayı deneyınce basmıyor. Bunu tum ıtemlere nasıl uygularım?

Ikıncı olarakta Glacıer erenıon ıtemını hıcbır sekılde cevıremıyorum tabloları tek tek kendı elımle yazdım ancak yınede olmuyor sebebı ne olabılır?

asagıda ITEM ve ITEM_UPGRADE tablomu paylasıyorum ben bır sorun goremedım sızler gorebılırsenız lutfen soyleyınız arkadaslar.

BU ITEM TABLOSUNDAKI GR ERENION;

3EXMP9.jpg

BU DA ITEM_UPGRADE TABLOSUNDA KI GR ERENION

PlRNBd.jpg

şimdiden çook teşekkür ederim değerli yorumlarınızı bekliyorum, hayırlı Ramazanlar.

https://hizliresim.com/PlRNBd

https://hizliresim.com/3EXMP9

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

itemi sorunsuz eklemene rağmen upgrade edilmiyorsa büyük ihtimalle ya item upgrade tablosundaki nindex değeri tabloda birden fazla var bu yüzden üst sıradakini çekiyor ilk alttakini okumuyor. yada nOrigin type sorunlu ayrıca bu nindex numarası rastgele de seçemiyordun sanırım çok süre geçti bunlarla uğraşalı. diğer upgrade satırlarını referans alarak sorununu çözebileceğine inanıyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
itemi sorunsuz eklemene rağmen upgrade edilmiyorsa büyük ihtimalle ya item upgrade tablosundaki nindex değeri tabloda birden fazla var bu yüzden üst sıradakini çekiyor ilk alttakini okumuyor. yada nOrigin type sorunlu ayrıca bu nindex numarası rastgele de seçemiyordun sanırım çok süre geçti bunlarla uğraşalı. diğer upgrade satırlarını referans alarak sorununu çözebileceğine inanıyorum.

sorunu su sekılde cozdum, WOE yanmadan gecıyordu bende ITEM tablosundan GR erenıonun son 3 hanesını WOE ıle aynı yaptım :D ne kadar saglıklı oldu bılmıyorum ama en azından calısıyor :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

yardımı istiyorsun fakat hangi sürüm olduğunu demiyorsun. tahminen 1299. ikinci olarak item tablonu ve item upgrade tablonu QA olarak paylaşırsan sorun üzerinde deneme yaparak sana yardımcı olanlar çıkacaktır. bu şekilde fikir vererek zamanın baya harcanır

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
yardımı istiyorsun fakat hangi sürüm olduğunu demiyorsun. tahminen 1299. ikinci olarak item tablonu ve item upgrade tablonu QA olarak paylaşırsan sorun üzerinde deneme yaparak sana yardımcı olanlar çıkacaktır. bu şekilde fikir vererek zamanın baya harcanır

tesekkur ederim tengri dedigim gibi sorunu bir ustteki yorumda yazdigim sekilde cozumledim saglikli degil biliyorum ancak calisiyor yeterli :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...