Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Junbo59

Maradon Başlangıç İtem Npcs Yardım

Önerilen Mesajlar

Sa Arkadaşlar BAŞLIKTADA Belerttıgım Gıbı Maradonda Başlangıc Item Npcleri Oluşturmak Istıyorm Ama Bir Turlu Hatırlayamadım

Yardımcı Olursanız Cok Sevınırım Yardımlarınız Icın Sımdıden Teşşekur Ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

s.a. kardesım kolay gelsın ılk olarak sunu belırteyım
normalde ben usko oyuncusuyum 1 aydır bunu nasıl yapmıslar dıyıp 1299 versıyonu ıle 15 gun kadar urastım ve suan 21xx ıle bakınıyorum onları ıtemsell tablosunda sell gurup var 6 hanelı onu saten k npctablosunda aratarak npc yı bulursun ve onun ıcınde satılmasını ıstedıgın ıtemlerı update cekerek hangı npc de ıse update cekerek satılabılır hale getıre bılırsın saten fıyatıda orada sadece bıraz kurcalaman yeterli :D
-- mesaja ek olarak --

Alıntı
s.a. kardesım kolay gelsın ılk olarak sunu belırteyım
normalde ben usko oyuncusuyum 1 aydır bunu nasıl yapmıslar dıyıp 1299 versıyonu ıle 15 gun kadar urastım ve suan 21xx ıle bakınıyorum onları ıtemsell tablosunda sell gurup var 6 hanelı onu saten k npctablosunda aratarak npc yı bulursun ve onun ıcınde satılmasını ıstedıgın ıtemlerı update cekerek hangı npc de ıse update cekerek satılabılır hale getıre bılırsın saten fıyatıda orada sadece bıraz kurcalaman yeterli :D

ıtemsell tablosu demıstım tbl sı olucaktı :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Evet Ustadım

Dostum selam

arkadasın belırttıgı gıbı data klasorunde ıtem sell tbl var onu ac mesela maradon da gargameth npc sı sellıng grup 201 olandır. Tbl yı ac 201 olan yerdekı tum ıtem kodlarını sıl hangı ıtemı ıstıyorsan 201 lı sıradakı yerlere o ıtemlerı ekle daha sonra db de ıtem tablosunda hangı ıtemı o tbl ye koyduysan sellıng grup olan yerlerı 201 olarak update edersen ve oyuna gırınce goreceksın o ıtemlerı oradan cekebılırsın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...