Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
CerfiN

İlginç bir NPC sorunu

Önerilen Mesajlar

NPC'lerle ilgili ilginç bir sorunum var. Örneğin aşağıda ki resimde arena dan çıkmak için NPC ye tıkladığım da ikinci seçeneği seçsem yine arena dan çıkıyor. Bu diğerlerinde de aynı mesela görev almak için NPC'ye tıkladığım da almamak için butona tıklıyorum ama yine de alıyor görevi yeni karşılaştım ilgincime gitti.

0BJ1a9.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

quest lerin sorunludur src tarafından ve quest_helper tarafından kontrol et..
icine sinmezse lua larıda kontrol et ama lua taraflı olacagını sanmıyorum alternatif olarak soyledim sorun src icinde questhandler.cpp ve quest taklolarınla alakalı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

NPC'lerle ilgili ilginç bir sorunum var. Örneğin aşağıda ki resimde arena dan çıkmak için NPC ye tıkladığım da ikinci seçeneği seçsem yine arena dan çıkıyor. Bu diğerlerinde de aynı mesela görev almak için NPC'ye tıkladığım da almamak için butona tıklıyorum ama yine de alıyor görevi yeni karşılaştım ilgincime gitti.

0BJ1a9.jpg

ne source ne de tbl sorunun kaynağı. lua 2.menüdeki event ıd 1.menüdeki çıkış eventina bağlanmış

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

görevi almasının sebebi. select msg de 4 olan yere gel yani görev alma event ıd çeken yeri. orda 22 veya 23 tarzı menüler vardır. veya farklı olabilir.

reddetme tuşunu -1 yap.

Aslında sorun bi var bi yok gibi. Görevlerde sorun vardı seçmeli itemlerde onu düzelttikten sonra böyle yapmaya başladı. Ama bazen yapıyor bazen yapmıyor yani sürekli olan bir sorun değil lualara da baktım ama tekrar gözden geçireyim uzun zamandır bakmadım hiç.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...