Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
HALO74

HALO74 Kimdir ?

Önerilen Mesajlar

Öncelikle selamun aleyküm kodevelopers ailesi ben halil , kodevelopers ile tanışmam 2012 senesine dayanıyor o zamanları geliştirici forumu olarak burayı görmüştüm atılganlık ve heves ile dosyalarla ilgileniyordum o zamana kadar hiçbir programlama dili herhangi bir bilgi sahibi değildim.Burada 0sk1 Sourceleri paylaşmıştı tamer reis onları indirip sourceyi kitap gibi okuyup anlamaya çalışıyordum internette videolar izliyordum sonra anderson ile tanıştım az buz ingilizce ile kendisinden yardım almaya başlamıştım sonra kendimi biraz daha geliştirip EliteKO 1879 PvP serveri açmıştım biraz eski dosyalar ile idare ettikten sonra dosyalar geliştiği gibi kendimde gelişmeye başladım forum sayesinde tamer bu forumu kurmasaydı kolay kolay kimse bu kadar bilgilenemezdi. Bu arkadaşlar sayesinde ben bile yazılıma o kadar merak saldım ilk başlarda deneme yanılma yoluyla , sonra biraz mantık , sonrasında ise baya baya olaylara hakim olmaya başladım. Özkan'da skypeden forum açtıklarını bildirince bende gelmek istedim çünkü piyasayı boş forumlara bıraktık , insanların duygularını , paralarını sömüren forumlara. Madem Neronlineworld geri döndü bizde dönelim dedik.Allah razı olsun tamerden mustafadan özkandan illa zamanında sürtüşmelerimiz olmuştur fakat mustafa, pentegram olsun ne zaman yardım istesem yardımcı olmuştur , bilginin sınırı yok öğrenelim öğretelim herkese iyi forumlar.

Ad : Halil İbrahim Kalaycı
İlgi Alanım :C++
Meslek:Yazılımla ilgileniyorum bilgimin yettiği kadar , bide petrol ofisinde akaryakıt elemanıyım.
Yaşadığım Şehir:İstanbul
Sosyal Medya:https://www.facebook.com/halooik

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...