Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Equity

Equity kimdir? Who is Equity?

Önerilen Mesajlar

Merhabalar arkadaşlar;

İsmim Can 24 yaşındayım. Samsun'da Yaşıyorum. Elektrik - Elektronik Teknikeriyim.

2011-2018 bu süre zarfında knight online oynadım. Aynı zamanda mage clan komutcusuyum :) knight online ortamı bambaşka birşey yeri geldi clan toplantısı için Samsun'dan İstanbul'a , Samsun'dan Bursa'ya vb illerde toplantılar gerçekleştirdik. Çoğu clan bu ortamı yaklayamamıştır herşeyi bir oyun olarak görmelerinden kaynaklıdır. nyse çok karıştırmayalım artık diğer konulara geçeyim :)

Elektrik - elektronik bölümüne girişim istem dışı olmuşdu. Bölüm seçimi olduğunu bilmiyordum ve o gün okula gitmemiştim. Okul genelinde sayısalda 1. olduğum için onlar kafasına göre elektronik bölümüne yazmışlar bilgisayar bölümünü istiyordum , sağlık olsun dedim bölümü bitirdik. Şuanda üniversite sınavına hazırlanıyorum Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitirmeyi planlıyorum.

Knight online 1 2 senedir inceliyorum genel olarak hazır files ile localde kurup giriş sağlıyordum.Son zamanlarda src ve database üzerinde dahada yoğunlaştım.(DB ağırlıklı)

Bu süre zarfında php ile de ilgilenden panel tasarımı & forum tasarımı .
Merak Edenler Icin: HomekoZone Resmi Forum

Database & Lua üzerindeki bilgimi geliştirmeye devam ettim.(bıkmadan usanmadan)

En son geliştirdiğim database uzun bir sürede homeko için olması gereken ve şuanda aktif homeko açılan serverların kat kat fazlasını yaptım. Uskonun forumunu güncel takip edip yenilik geldiğinde akşamına kendim bitiriyordum kendi serverimde.
Merak Edenler Icin Serverin Tanıtım Konusu: https://www.kodevelopers.com/server-tanitimi/1374-homekozone-%E2%9D%8C-sinifinda-lider-olmaya-geliyor-%E2%9D%8C-pvp-tarihinin-en-gelismis-sunucusu.html

Şuanda ise yavaş yavaş source geliştirmeye başladım.İnsan isteyince yapamıcağı bir şey yoktur. Yeter ki isteyin.

Kendinize iyi bakin.

------------------------------------------------------------------------------

Hi Guys;

My name is Can 24 years old. I live in Turkey / Samsun (19 Mayıs 1919). Electrical - Electronics Technician.

2011 - 2018 During this period I was playing knight online. At the same time, the mage clan commander.

I'm reviewing Knight online 2 years ago. Generally, I have installed files locally with ready files and I have been logging in. I have been concentrating on src and database for over 1 year.

In the meantime, I am interested in php in panel design & forum design.
If you are wondering about database promotion:HomekoZone Resmi Forum

I continued to develop the database and the knowledge on Lua. (Without getting bored)

The database I have recently developed is required for homeko for a long time. I was following the Uskonun forum in the latest and it comes to innovation, I finish it myself in my own server.

If you are wondering about database promotion:https://www.kodevelopers.com/server-tanitimi/1374-homekozone-%E2%9D%8C-sinifinda-lider-olmaya-geliyor-%E2%9D%8C-pvp-tarihinin-en-gelismis-sunucusu.html

Lately, I'm starting to develop the source slowly. There is nothing a man can not do. Just believe

See You later.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...