Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
byxox

Krowaz Silahları Hk

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhabalar

Krowaz silahları ile ilgili ufak bır problem yasamaktayım.

Gab , Chaos tum sılahlar sorunsuz calısıyor mesela ben prıest kullanıyorum gab takılı kolumda karsıdakı adam bana vurdu ve gab patladı etrafda kalkan oluştu ve 5 sanıye bana kımse vuramıyor buraya kadar hersey normal.

5 sanıye sonra skıll uzerımden gıttıgınde user ler bana vurmaya devam edebılıyor. Ama bazen ( ara ara ) uzerımden skıll silinse bile karsıdakı user ler bana damage vuramıyor ya 1 kere ölmem lazım yada relog atmam lazım. Sanırım bug'a giriyor bu konuda nereyı kontrol etmelıyım yol gosterebılırsenız sevınırım.

Bu olay baal'da da mevcut oda bug'a gırıyor mesela ben pot basamıyorum baal özellıgı silinmiş olmasına rağmen bile.

Teşekkurler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
MagicProcess.cpp içindeki

RemoveType4Buff functionu içindeki BUFF_TYPE_BLOCK_PHYSICAL_DAMAGE case'ine bakmalısın

Dostum selam

case BUFF_TYPE_BLOCK_PHYSICAL_DAMAGE: // Blocks all physical damage.

pTarget->m_bBlockPhysical = false;
break;

bahsettıgın yer burası sanırım

tam durum şudur dostum mesela 2 gun hıc olmuyor fakat bır oluyor fıles acıp kapatıyorum bazen 15 dk da bır olur sadece gab'a özel bır durum degıl atıyorum chaos sılah patlıyor karşı tarafta pot basmama özelliği oluyor sonra skill silinse bile bugda kalıp pot basamıyorsun artık.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...