Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
we1982

Royal klan sistemi yardım pls

Önerilen Mesajlar

merhaba bir klan kurdum clanı akredite ettim fakat acredite 5 te kaldı 4 3 2 1 yada royal olamıyor. Klana np bastım fakat genede çözemedim. bilgisi olan paylaşım yapabilir mi?

resimde gördülüğü gibi... Şimdiden teşekkürler..

EPbBag.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler. Fakat tüm meyler mevcut pelerin anahtarı ve accredite meyi kullandım acredit olduktan sonra a5 ye takılı kaldı a4-a3-a2-a1 de olması gerekiyor. Bünün ile ilgili bir presedürmü gerekli yoksa özürde ile mi alakalı durum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkürler sorunumu anlatamadım sanırım clanda pelerin var , fakat acredite olduktan sonra 10 milyon np bağışı yapmama rağmen acredit seviyesi 5 te takılı kaldı. Bu durum prosedürleri ilgili yoksa sourcedenmi kaynaklı onu anlamaya çalışıyorum . Konuyla alakalı bir bilgi bulamadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Teşekkürler sorunumu anlatamadım sanırım clanda pelerin var , fakat acredite olduktan sonra 10 milyon np bağışı yapmama rağmen acredit seviyesi 5 te takılı kaldı. Bu durum prosedürleri ilgili yoksa sourcedenmi kaynaklı onu anlamaya çalışıyorum . Konuyla alakalı bir bilgi bulamadım.

tamam üstad aslında aynı konudan bahsediyoruz da sen anlamamakta ısrar ediyorsun :) Accredited Knight yaptın fakat bu np bağışına göre otomatik a1 olmuyor sen arttıracaksın söylediğim npc den

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...