Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
aakinci

Üst Versiyonda Değişen Ezik(Paper) Kıyafetlerin Görünümünü 1299'daki Haline Getirme

Önerilen Mesajlar

Bu forumda paylaşıldıysa(Baktım göremedim) bilmiyorum. Farklı bir forumda @ CHROME arkadaşımızın paylaştığı 1299 için yeni versiyondan ayıklanmış paper(ezik) kıyafetlerin karakterler üzerindeki görünüm görsellerinin client dosyaları var.
Daha detaylı anlayabilmeniz için görseller ve isteyenler için ayıklanmış halinin linki aşağıdadır.
Benim sorum bunun tam tersini nasıl yapabilirim. Yani Üst versiyon için şuanda değiştirilmiş olan bu kıyafetlerin görüntülerini veren dosyaları tek tek 1299 client içerisinden nasıl ayıklayabilirim, ve diyelim bir şekilde ayıkladım herhangi bir üst versiyon client içerisine bu dosyaları uyguladım, direkt olarak ek bir işleme tabi tutmadan geçerli görüntü aktif olur mu?

Yeni versiyondan @ CHROME arkadaşımızın ayıkladığı dosyalar ve görseli:

O3q593.jpg

İndirme linki(Yeni Görüntüyü içeren dosyaları)

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Bu forumda paylaşıldıysa(Baktım göremedim) bilmiyorum. Farklı bir forumda @ CHROME arkadaşımızın paylaştığı 1299 için yeni versiyondan ayıklanmış paper(ezik) kıyafetlerin karakterler üzerindeki görünüm görsellerinin client dosyaları var.
Daha detaylı anlayabilmeniz için görseller ve isteyenler için ayıklanmış halinin linki aşağıdadır.
Benim sorum bunun tam tersini nasıl yapabilirim. Yani Üst versiyon için şuanda değiştirilmiş olan bu kıyafetlerin görüntülerini veren dosyaları tek tek 1299 client içerisinden nasıl ayıklayabilirim, ve diyelim bir şekilde ayıkladım herhangi bir üst versiyon client içerisine bu dosyaları uyguladım, direkt olarak ek bir işleme tabi tutmadan geçerli görüntü aktif olur mu?

Yeni versiyondan @ CHROME arkadaşımızın ayıkladığı dosyalar ve görseli:

O3q593.jpg

İndirme linki(Yeni Görüntüyü içeren dosyaları)

Patch içerisindeki dosyaların aynılarını 1298 clientten bulup kullanabilirsin, sıkıntı yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Patch içerisindeki dosyaların aynılarını 1298 clientten bulup kullanabilirsin, sıkıntı yok.

1298 clientte arattım ancak aynı isimlere denk gelen dosyalar malesef yok. Üst versiyonda olay biraz değiştirilmiş. Örnek olarak 1298 de human kız priest veya erkek priesti üstünde paper gisysiler varken direkt olarak priest olduğunu anlayabilirdik kıyafetinden ancak üst versiyonda Kız(female) olduktan sonra warrior, rogue, priest, mage olmasının bir farkı yok. Hangisinin paper kıyafetini giyerseniz giyin karakterin görüntüsü aynı olur. Görüntü ayrımı yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...