Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
BurakGozet

Clientte Çalışmayı Durdurdu Hatası Alıyorum.

Önerilen Mesajlar

Exem Çalışmayı durdurdu hatası veriyor,
Serverda hiç user yok iken bir sıkıntı yok, kapat almıyorum, servera userler girince böyle bir sorun çıktı.
Bu sorun sadece MARADON'da oluyor maradonda ise sadece merdivenin yukarısında ve aşağısında oluyor madende beklediğimde herhangi bir kapat hatası yok.
bu hata userler daha fazla iken 15 20 dakikada bir oluyordu user sayısı azalınca 30 dk 1 saat hatta şuan 5 6 saatte bir oluyor
3 Tane Client Değiştirdim 2039 exe denedim 2083 exe denedim yani 3 client 2 farklı exe denedim clientten fx klasörünü sildim denedim yok herhangi bir çözüm bulamadım.Sourcedemi bir sıkıntı var anlayamadım.Clan bayraklarından şüpheleniyorum ama oda oyun içerisinde anlık olarak gözümün önünde değişti hata vermedi
bu sorun neden olabilir 3 haftadır çözüm bulamadım.
Birde kapat hatası çıktığında o anda etrafımdaki herkesde kapat hatası çıkıyor bütün userlere oluyor bu durum sadece 1 kişide olmuyor.

kapat hatası aldığımda hatayı ayıkla dediğimde çıkan sonuç resimlerdeki gibi

rJoWnM.jpg

7yr95v.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Serverda hiç user yok iken bir sıkıntı yok, kapat almıyorum, servera userler girince böyle bir sorun çıktı.
Bu sorun sadece MARADON'da oluyor maradonda ise sadece merdivenin yukarısında ve aşağısında oluyor madende beklediğimde herhangi bir kapat hatası yok.
bu hata userler daha fazla iken 15 20 dakikada bir oluyordu user sayısı azalınca 30 dk 1 saat hatta şuan 5 6 saatte bir oluyor
3 Tane Client Değiştirdim 2039 exe denedim 2083 exe denedim yani 3 client 2 farklı exe denedim clientten fx klasörünü sildim denedim yok herhangi bir çözüm bulamadım.Sourcedemi bir sıkıntı var anlayamadım.Clan bayraklarından şüpheleniyorum ama oda oyun içerisinde anlık olarak gözümün önünde değişti hata vermedi
Birde kapat hatası çıktığında o anda etrafımdaki herkesde kapat hatası çıkıyor bütün userlere oluyor bu durum sadece 1 kişide olmuyor.

rJoWnM.jpg

7yr95v.png

Merhabalar benzer problem bende de vardı usko orjınal clıent ındırıp sadece exe ve data degıstırerek sorunum cozuldu denemekte fayda var.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Merhabalar benzer problem bende de vardı usko orjınal clıent ındırıp sadece exe ve data degıstırerek sorunum cozuldu denemekte fayda var.

Merhaba,
Uskonun orjinal 2106 setup dosyası vardı geçmişten kalan bizzat sıfır kurulum yapıp dediğiniz gibi 2 farklı exe ve tbl ile denedim durum aynı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

O kadar denemeden sonra anlaşılıyor ki sorun clientten kaynaklanmıyor. Source yada db de birşeyler eksik demek ki. Göstermiş olduğu adres den yola çıkarak o ve onunla bağlantılı olan yerleri kurcalamak lazım galiba.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

rJoWnM.jpg

7yr95v.png

eğer sorun clientte değilse, gelen bir paket bu sorunu tetikliyor olabilir. paket log çıkartman lazım.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim cevabın için sorunu buldum sanıyorum userinoutlardaki bir kaymadan dolayı veya viewinfoda gözüken itemlerden dolayı oluyordu bunlarda değişimler yapınca düzeldi başına gelen arkadaşlar viewinfodan inventory gözükmesini kapatabilir ve userinoutlarını gözden geçirebilirler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Teşekkür ederim cevabın için sorunu buldum sanıyorum userinoutlardaki bir kaymadan dolayı veya viewinfoda gözüken itemlerden dolayı oluyordu bunlarda değişimler yapınca düzeldi başına gelen arkadaşlar viewinfodan inventory gözükmesini kapatabilir ve userinoutlarını gözden geçirebilirler.

Rica ederim.
Konu çözüldü olarak etiketlenmiştir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...