Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
BladeSmith

Knight online kurulum kaldırma hatası

Önerilen Mesajlar

Merhabalar Arkadaşlar

Bir hata alıyorum kurtulmam için yardım edebilirseniz sevinirim. Şimdi 1453v local bir server açmaya çalışırken birkaç kez client'i yükleyip kaldırdım şimdi en son kaldırdığımı sandım ancak ekle kaldırda (kullanılamaz) ibaresiyle mevcut ve silemiyorum. Hal böyle olunca tekrar kurmaya çalıştığımda ise yine resimden de göreceğiniz gibi bir başka bir hata veriyor. Bu hata nereden kaynaklanır diye netten biraz bakındım regedit ten silmeyi gösteren videolar yardımı ile silmeye çalıştım birkaç dosya oldu ama yinede doğru yerden silemedim sanırım hata almaya devam ediyorum.

Bu sorundan kurtulmak için bir fikir verebilirseniz memnun olurum.
Selamlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Merhabalar Arkadaşlar

Bir hata alıyorum kurtulmam için yardım edebilirseniz sevinirim. Şimdi 1453v local bir server açmaya çalışırken birkaç kez client'i yükleyip kaldırdım şimdi en son kaldırdığımı sandım ancak ekle kaldırda (kullanılamaz) ibaresiyle mevcut ve silemiyorum. Hal böyle olunca tekrar kurmaya çalıştığımda ise yine resimden de göreceğiniz gibi bir başka bir hata veriyor. Bu hata nereden kaynaklanır diye netten biraz bakındım regedit ten silmeyi gösteren videolar yardımı ile silmeye çalıştım birkaç dosya oldu ama yinede doğru yerden silemedim sanırım hata almaya devam ediyorum.

Bu sorundan kurtulmak için bir fikir verebilirseniz memnun olurum.
Selamlar

CCleaner ile kurulum kaydını silebilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

CCleaner süper hızlı ve kolaymış, süper silgi maşallah :))
teşekkürler birde başka hata resimleri daha atıcam ilgilenirseniz sevinirim
Selamlar

Rica ederiz, yalnız bir dahaki sefer konu açarken, konu başlığında sorunun içeriğini kısaca özetlersen sevinirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...