Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Jaime

Jaime Kimdir?

Önerilen Mesajlar

Ad ve soyad Özgür Yılgın
Yaş 25
Meslek Elektrik
Forumumuzu nereden bulduğunuz lol script forumlarinda 1.5 sene modluk yaptim developer kelimesi cok kullanılır orda knight icin yazmistim sanırım googleye ordan buldum.
İlgi alanlarınız Knight , LoL , Vs Steam oyunlari.
Forumumuza neden üye olmak istediğiniz 1-2 sene dir knight oynamıyorum lol script forumlarında modluk yapiyordum. Forumlar yavaş yavaş riot tarafından kapanınca bende tekrardan knighta başlamak istedim , böyle forumlar herzaman hosuma gider online sürem cok oldugu için dalmak istedim foruma.
(varsa) referans olan üyemiz malesef suan kimseyi tanımıyorum isimlerin bazilari sitelerden tanıdık ama referansm yok:/

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Merhaba Özgür, KODevelopers'a hoşgeldiniz, üyeliğiniz onaylanmıştır..

İyi forumlar dileriz.

forumu biraz kariştirdimda baya bilgili insanlarsiniz , neden lol gibi platformlara girmiyorsunuz , bukadar bilgi beceri varken suan en kötü loldeki script platformu dünyalar kadar para kazanıyor ve hepsi yabancı yazilimcilar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

forumu biraz kariştirdimda baya bilgili insanlarsiniz , neden lol gibi platformlara girmiyorsunuz , bukadar bilgi beceri varken suan en kötü loldeki script platformu dünyalar kadar para kazanıyor ve hepsi yabancı yazilimcilar.

Her insan sevdiği işle uğraşmaktan zevk alır. Forum yöneticileri olarak, 10 seneyi aşkın süredir Knight OnLine geliştirme ile uğraşıyoruz.Biz burada işin parasında değiliz, her birimizin gerçek hayatta meşgul olduğu meslekler mevcut. Ki, Knight OnLine platformunda öyle az buz bir para dönüyor değil. Bizim amacımız, bu yola baş koyan insanlara yardımcı olmak. Şimdiye kadar gayet iyi ilerledik, ve güzel bir ortam oluşturduk, inşallah platformumuzu daha da büyütüp daha çok insana ulaşacağız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...