Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
donz05

Upgrade...

Önerilen Mesajlar

Sa Arkadaşlar Upgrade rate programının kullandığı sql kodunu yazabilcek varmı manuel olaarak girmek istiyorum programda rebirth itemlerin upgradesi değişmiyor o yüzden teşekkürler...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Sa Arkadaşlar Upgrade rate programının kullandığı sql kodunu yazabilcek varmı manuel olaarak girmek istiyorum programda rebirth itemlerin upgradesi değişmiyor o yüzden teşekkürler...

Bildiğim kadarıyla veritabanında rebirth itemlerin oranlarının olduğu bir sütun yok düzenlenmesi files tarafından yapılıyor olabilir..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

buldum...

UPDATE ITEM_UPGRADE SET nGenRate='8000' WHERE nOriginItem like '%8' AND nReqItem1='379021000'

çözülen konulara taşınabilir...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
buldum...

UPDATE ITEM_UPGRADE SET nGenRate='8000' WHERE nOriginItem like '%8' AND nReqItem1='379021000'

çözülen konulara taşınabilir...

Burada belirttiğin kod ; Genel itemlerin upgrade oranını belirler. Rebirth itemler için upgrade oranı belirleme veritabanında bununla ilgili bir sütun olmadığından yapılamıyor. Senin bu verdiğin kod , genel itemlerin +7 den +8 e geçişi için kullanılan kod bilgin olsun , işe yararsa çözülen konulara alırlar tekrardan belirtirsen çalıştığını ona göre müdahale sağlanır.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

nreqitem1 rebirt scroll ite değiştir ngenrate yide strnote yapıp +11 +21 +30 diye düzelttir...
bana zaten lazım olan normal itemlerin upgrade ayar kodu geri kalanı yazdım zaten istediğin gibi oynarsın bu kodla ;)
-- mesaja ek olarak --

Alıntı
nreqitem1 rebirt scroll ite değiştir ngenrate yide strnote yapıp +11 +21 +30 diye düzelttir...
bana zaten lazım olan normal itemlerin upgrade ayar kodu geri kalanı yazdım zaten istediğin gibi oynarsın bu kodla ;)

düzeltiyorum ngenrate değil noriginitem yerine strnote gelicek

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...