Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
byxox

byxox Kimdir?

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar

Adım Onur Karaca Ankarada yaşıyorum. Halk Sağlığı Lab. sorumlusuyum. Yaşım 32 evliyim ve 1 çocugum var. Biyologum.

Yazılım ve kodlama konusunda çok bir bılgım yok. Ama donanım ve işletım sıstemlerı konusunda çok iyiyim.Özkan arkadasımız nereden baslamam gerektıgı konusunda destek oldu sagolsun basladık bır yerden. PC konusunda çok ıyıyımdır mantık yuruterek işlerı çözumlerım. Konuları ve forumu bır arkadasım sayesınde gordum ve bır suredır aktıf olarak forumda takılmaktayım. Malum forumlarda gezdım ve hepsınde uyelıgım mevcuttur. Fakat malum forumların hepsi sadece saçma sapan konularla meşguller ama sızın forumda yol gösteren arkadaşlar cok fazla tesekkurler hepsıne.

Php konusunda ıyıyım
Visual studio konusunda yeniyim
c++ eğitim için kurs kaydı yaptırdım
database editlemede eh işte
source kontrolünde kötünün bir üstü

amacım hem kendım birseyler öğrenmek hemde insanlara bildiklerimi aktarabilmektedir.

Uzun bir yolumuz var sağlıcakla kalın

facebook : https://www.facebook.com/OKARACA06

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhabalar, tekrardan aramıza hoşgeldin, tanıştığıma memnun oldum.

Gözlemlerime göre öğrenmeye açık bir yapın var ve sana gösterilen yolu takip edebiliyorsun. Bir şey tarif edildiğinde uygulayabiliyor, sonuçları güzelce not edip tekrardan değerlendiriyorsun. Kod yazmayı da bir nevi deney yapmak gibi görüyorsun bilinç altında, bu yaklaşımın ilginç olduğu kadar da güzel bir şey.

Her zaman söylediğim gibi, bir insan gerçekten öğrenmek istedikten sonra kendisinin hocası olur. Bizler, burada sadece başladığınız yolculukta ne tarafa gideceğinizi tarif eden kişiler oluruz. Yolu kat edecek, engelleri aşacak kişiler sizlersiniz.

Pes etmez, çabalarsanız, mutlaka mükafatını alırsınız.

Hayatında ve yolunda başarılar dilerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Hesap oluşturun veya yorum yazmak için oturum açın

Yorum yapmak için üye olmanız gerekiyor

Hesap oluştur

Hesap oluşturmak ve bize katılmak çok kolay.

Hesap Oluştur

Giriş yap

Zaten bir hesabınız var mı? Buradan giriş yapın.

Giriş Yap

• Yeni Oluştur...