Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
donz05

npc ye tiklayamama...

Önerilen Mesajlar

slm arkadaslar forumdaki cengiz kardesimizin yapmis oldugu bir baslangic itemi veren npc var bu npc ye ork olarak istedigim karakter ile tiklayip itemleri alabiliyorum sorun human olarak bi karakter ile bu npc ye hic tiklayamamam yani seciyor ama menu cikmiyor nasil duzeltebilirim?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
slm arkadaslar forumdaki cengiz kardesimizin yapmis oldugu bir baslangic itemi veren npc var bu npc ye ork olarak istedigim karakter ile tiklayip itemleri alabiliyorum sorun human olarak bi karakter ile bu npc ye hic tiklayamamam yani seciyor ama menu cikmiyor nasil duzeltebilirim?

Merhabalar @ donz05,

Takdir edebileceğin üzere, scriptin içeriğini görmeden 'neden?' sorusunu cevaplayabilmemiz mümkün değil. Konu altında scripti paylaşırsan sorunun nereden kaynaklandığını beraber yorumlayabiliriz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

cevaplar için teşekkür ederim arkadaşlar ameliyat geçirdim 1 haftadır elime telefon bile almadım o yüzden mesaja cevap yazamadım kusura bakmayın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kosafe hangi acidan yazdin o yaziyi acarmisin? sevineyimmi uyuzmu olayim bilemedim!!
-- mesaja ek olarak --
muhabbete bak ya adamlar usenmemis vakit ayirmis yardimci olmaya calismis bizde efendi gibi olani yazdik adam samimiyete bakarmisin yazmis demekki sorun cozulmeyince cevap yazmayip basip gidelim onumu istiyosun?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
kosafe hangi acidan yazdin o yaziyi acarmisin? sevineyimmi uyuzmu olayim bilemedim!!
-- mesaja ek olarak --
muhabbete bak ya adamlar usenmemis vakit ayirmis yardimci olmaya calismis bizde efendi gibi olani yazdik adam samimiyete bakarmisin yazmis demekki sorun cozulmeyince cevap yazmayip basip gidelim onumu istiyosun?

Mesajını beğenmesini ve teşekkür etmesini göz önünde bulundurursak, 'olumlu' yönden yazmış @ Kosafe arkadaşımız.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...