Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
Parallax Hotkey

Parallax Macro Kimdir ?

Önerilen Mesajlar

Selamlar, onaylanan üyelikler bölümünden bir tanesinin kalıbını alıp kendi bilgilerimi girerek foruma renk katmak, macro bölümünde yazdığım macromun tanıtımını yapmak için aranıza katılmak istemekteyim. Konuya yazılacak cevapları cevapsız bırakmayacak, konuyu açtı reklam yaptı kaçtı gitti olmayacak, eğer yanıtsız bıraktığım bir soru olursa konumun ve üyeliğimin silinmesine ve böylesine bir platformda mimlenmeye razıyım. Aksi şekilde bir davranışım olursa, platformuma gelip (discord) bu mesajın fotoğrafıyla suratıma tokat minvalinde cevap verebilirsiniz 🙂 Umarım kabul edilirim.

Üye adı: Parallax Macro

Ad ve Soyad: Ömer Kara

Ülke / Şehir: Türkiye/İzmir - Almanya/Dortmund

Hakkınızda kısa bilgi: Kendimi bildim bileli online oyunlara hep bir ilgim olmuştur. Oyun dosyalarıyla oynayıp değiştirmek, bu şekilde öğrenmeyi seviyorum. Keza başkalarının yaptıklarını da denemek hoşuma gidiyor.

E-posta adresiniz:[email protected] / omer_kara_91@ / [email protected](kardeşim) 

Skype adresiniz: Skype ismim KENSHlN

Facebook adresiniz: Kullanmıyorum

Referans olan üye: Üyelerden referans olan olmadı fakat Devilcrafty.com'daki bannerdan görüp geldim.

Ne kadar süredir Knight OnLine ile ilgileniyorsunuz?: Edana'dan beri.

Aktif olarak Knight OnLine oynuyor musunuz?: Private Serverlarda oynuyorum, USKO artık bana KO gibi gelmiyor

Oynuyorsanız, hangi sunucuda?: -/PVP

Yetkinlikleriniz, becerileriniz nelerdir?: C++ orta seviye, C-Sharp'ta başlangıç seviyesi, Java'nın öğrenimini halen daha görmekteyim ve asıl alanım budur. 

Önceki çalışmalarınız, referanslarınız: Sayısız küçük çaplı (bypass olsun, pointerlar bulup bunu paylaşılan eski programlar ile güncellemek olsun) çalışmam oldu fakat bunların hepsi kendi çapımda olduğu için yazmaya değer görmüyorum. Asıl projem Parallax Macro'dur. Ve uygun görülürsem bunu macro bölümünde paylaşmak niyetindeyim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız.
Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız.
Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

,

Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız.
Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız.
Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...