Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Tolgack334

v2 Pus sorunu

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar paylaşımda olan asp pusu kurdum sorun yok bağlantı alıyor fakat ne yaptıysam SQL kodlarını bulamadım birde tb_user den cashpoint i çekmiyor sanırım fonksiyonları çalışmıyor sebebi nedir ?

AynLav.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Hatırladığım kadarıyla konuyu açan arkadaş SQL kodlarının olmadığını belirtmişti , konu cevaplarını gözden geçirirsen @ TheThyke nickli arkadaş SQL kodlarını paylaşabileceğini söylemişti onunla bir iletişim kurmanı tavsiye ederim. SQL kodlarını veritabanına eklememiş olmandan ötürü böyle bir problemle karşı karşıya kalıyorsun. Konu açmadan önce araştırmakta fayda var :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Sourcelarda aşağıdaki tablolar ve TB_USER içerisinde ekleyeceğine 2 sütun var. Tabi ki tabloların sütunları için sourceları kontrol etmelisin. Ayrıca sourcelarda olurda gözden kaçırdığın noktalar olabilir. Server açmayı planlıyorsan bu yerleri kendine göre düzenlemende fayda var. Vaktim olursa sütunlarıyla beraber paylaşabilirim.

PUS_ITEMLERI
PUS_MENU
PUS_SESSION
TB_USER (CashPoint, BonusCashPoint)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Sourcelarda aşağıdaki tablolar ve TB_USER içerisinde ekleyeceğine 2 sütun var. Tabi ki tabloların sütunları için sourceları kontrol etmelisin. Ayrıca sourcelarda olurda gözden kaçırdığın noktalar olabilir. Server açmayı planlıyorsan bu yerleri kendine göre düzenlemende fayda var. Vaktim olursa sütunlarıyla beraber paylaşabilirim.

PUS_ITEMLERI
PUS_MENU
PUS_SESSION

hocam elimde başka bir pusda var açıkcası dolandırıldım artık bunlarla idare etmem gerekiyor bu pusdada undefined olayı var birtürlü çıkamadım içinden

ZOMB5a.png
-- mesaja ek olarak --
Alıntı

PUS_ITEMLERI
PUS_MENU
PUS_SESSION

Ö.M atamıyorum skype adresini atarsan eklerim hocam
-- mesaja ek olarak --
Alıntı

PUS_ITEMLERI
PUS_MENU
PUS_SESSION

verdiğin adres çıkmıyor skypede hocam [email protected] eklersin sana zahmet

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...