Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
sefakolu02

Ben Kimim ?

Önerilen Mesajlar

Merhabalar. 

Ben Sefa 15 yaşındayım ve öğrenciyim. Yaklaşık 5 yıllık Knight Online deneyimim bulunmaktadır. Artık bu deneyimimi biraz daha geliştirmek istiyorum.

Mesela kendi Files'ımı geliştirmek için yazılım öğreniyorum. Client tasarlıyorum database editliyorum. Aynı zamanda derslerime bakıyorum. 

Hep kendi sunucumu açmak isteğim olmuştur ama hem maddi imkanlar el vermediğinden ve tecrübem olmadığından dolayı hep vazgeçtim.

Ama kendi Files'ımı geliştirdikten sonra açmayı düşünüyorum. Her şeyi kendim yapmak istiyorum 1 Kuruş bile harcamadan bunun için kendime yazılım ile ilgili kitaplar aldım. 

Client editör programlarını kurcalayarak az uz bir şeyler öğrendim ama tabii ki yeterli değil. Hedefim her zaman en üst seviyede olmaktadır. KoDevelopers forumunda kendimi geliştireceğime inanıyorum.

Yeri gelir ben yardım ederim yeri gelir sizler yardım edersiniz bana. Şimdiden çok teşekkür ederim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız.
Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız.
Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

,

Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız.
Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız.
Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...