Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
jpazak

jpazak Kimdir ?

Önerilen Mesajlar

Üye adı: jpazak

Console.WriteLine("😀
Ad ve Soyad: Merthan Babuççular
Ülke / Şehir: Balıkesir/Türkiye
Hakkımda Kısa Bilgi : Yaşım 23 - 10 Yıla aşkın knight online iç içeyim - C# - VB.net Üzerinde Kendime 4 Yıla aşkın geliştirmekteyim - Knight Online Database Editör Üzerine Çalışmaktayım
E-posta adresiniz:[email protected]
Skype adresiniz:ayvhack123
Facebook adresiniz: YOK
Referans olan üye: YOK
Ne kadar süredir Knight OnLine ile ilgileniyorsunuz?: 10
Aktif olarak Knight OnLine oynuyor musunuz?: ASLINDA KISMEN ARTIK OYUNUN YAPIMINA GEÇTİM PEK TE OYNUYOR SAYILMAM .
Oynuyorsanız, hangi sunucuda?: USKO / ALTAR
Yetkinlikleriniz, becerileriniz nelerdir?: C# - VB.NET <PHP>  YAZILIM DİLLERİNDE KENDİMİ GELİŞTİRMEKTEYİM - AYNI ZAMANDA BİLGİSAYAR TEKNİKSYENİYİM. - AYNI ZAMNDA TİCARTİ YATCH KAPTANIYIM.
Önceki çalışmalarınız, referanslarınız: ASR-BİLGİSAYAR- KILINÇ YAZILIM - DENİZ SU ÜRÜNLERİ KOPARATİFİ
Ek Bilgiler: Forumu uzun zamandır biliyordum fakat bir türlü buraya kendimi ait hissetmemiştim bildiklerim ve bilmediklerimi öğrenmek paylaşmak isterim. 

Teşekkürler.
IP Address:: 85.106.115.132 

");

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız.
Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız.
Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

,

Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız.
Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız.
Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...