Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
MURAT ÇAKMAK

MURAT ÇAKMAK kimdir..!

Önerilen Mesajlar

İsmim Murat Çakmak
28 Yaşında olmakla beraber 2 yıllık muhasebe bölümünde okudum şuan THY'nda Hareket Uzmanı olarak çalışmaktayım çalıştığım şirketle bilgi edinmek isteyen olursa elimden geldiği kadarıyla yardımcı olurum. Bizde sizler gibi çoğu zamanımızı Knight Online oynarak geçirirdik ve herkes gibi Adminliğe zamanında çok özenirdik ve 1299 piyasasında kendimi yıllar içerisinde geliştirerek Private Serverlara çok katkılarda bulunmuş birisiyim 1299 Myko - Homeko, Deathmatch - 1299 Rebirth sistemi - Hayal edilen Eventlar gibi şeylerle bilgisi az olan arkadaşlara destek sunmakta olup aynı zamanda Web sistemleri üzerinde de çalışmalar yapmaktayım..

Facebook:https://www.facebook.com/defender2640/

Bu hesabı kullanmaktayım.

Ad Soyad: Murat Çakmak
Meslek: THY Hareket Uzmanı
KoDevelopers'ı https://devilcrafty.net/ Tarafından Keşfettim Üyeliğim juni4

Foruma faydalı olabilecek içeriklerimi karşılıksız olarak paylaşmak için üye oldum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız.
Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız.
Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

,

Merhaba, forumumuza hoş geldin. Üyeliğinizin onaylanması için sosyal medya hesabınızı ekleyiniz ve sosyal medya hesabının size ait olduğunu teyit etmek amaçlı KODevelopers Facebook sayfasına üyelik isminizi mesaj atınız.
Ayrıca "Arkadaşlar" bölümünü "herkese" açık bir şekilde ayarlayınız.
Üyeliğiniz bir süre sonra onaylanacaktır.

Anlayışınız için teşekkür ederiz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...