Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
justgame

Derleme sırasında "Cannot open file libbost_thread" hatası

Önerilen Mesajlar

merhaba,
src de buil ederken boostlib yüklememe ragmen asagıdaki hatayı almaktayım
versiyon olarak 1.63 den 1.65'e kadar yükledim ancak resimde belirtilen dosyayı bulamadım bilgi verebilecek varmı,

1l1rs4f53v

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
@ justgame, yanlış visual studio versiyonu için yükleme yapmış olabilirsin. bir ihtimalle de yüklediğin kütüphaneyi include ve lib konumlarına eklememişsindir.

Buradan kullandığın vs sürümü için doğru olan sürümü indirebilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

@PENTAGRAM

cevabınız için teşekkürler sadece sormak istediğim bir husus var öğrenmem açısından, vs nin düşük versiyon olupda yüksek sürümle kapatılanı açmamasını anlıyorum pekala yüksek versiyon damı aynı şekilde düşük versiyonu kapsamamaktadır. bu arada kullandığım vs 2015 professional

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

SIKINTI BENDEDE VAR visual studio 2015 PROJEYİ BOOSTU YUKLEYİP BUİLD DEDİĞİMDE AŞAĞIDAKİ HATALARI VERİYOR YOLUNU GÖSTEREMİYOZ SOURCELERE

Severity Code Description Project File Line Suppression State
Error C1083 Cannot open include file: 'thread.hpp': No such file or directory LogInServer c:\users\t\desktop\ekoko\shared\stdafx.h 57

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
@ ekolaman hocam dosyalarına boost'un arşiv yerini tanıt veya ben şu şekilde yaptım
C:\Program Files (x86)\Microsoft Visual Studio 14.0\VC\include klasörünün içine boost dosyasını atabilirsin ancak benim aldığım hata daha başka x64 de çalıştırırsam dosya bulunamadı hatası almaktayım her ne kadar yerine atsamda, x86 da çalıştırırsamda ekran görüntüsü paylaştığım hatayı almaktayım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.

• Yeni Oluştur...