Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
talat1232

22xx Npcden Anlayan Arkadaş aranıyor :)

Önerilen Mesajlar

Merhabalar ,

22xx de npc olaylarından anlayan 1 tane arkadaş lazım birşeyler danışmam lazım..

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

hocam soruyu burdan sorsanıza, bilen bilmeyen herkes bakar, isteyen yazar. 5 yıl sonra birisi gelir ve der ki "Aaa baksana Mehmet, bizim sorunu bu adam da yaşamış ve buradaki cengaver delikanlıların yardımı ile şıp diye çözüme ulaşmış."

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

hocam soruyu burdan sorsanıza, bilen bilmeyen herkes bakar, isteyen yazar. 5 yıl sonra birisi gelir ve der ki "Aaa baksana Mehmet, bizim sorunu bu adam da yaşamış ve buradaki cengaver delikanlıların yardımı ile şıp diye çözüme ulaşmış."

Eyw reis 🙂 yazayım benim hatam 🙂

Sormak istediğim soru şu 1299 ile uğraştım baya şimdi 22xx e geçtim ilk sorum sıfırdan npc olayı 1299 da event_trigger numarasına göre bağlıyoruz evtde burda luada neye göre bağlıyoruz onu bulamadım event_triggerdaki numaraya dair birşey göremedim.birde sıfırdan lua oluştururken ismini npc ıd ve isim olarak yazılıyor gördüğüm kadarıyla ama db e yazmak gerekiyormu neye göre okuyor tam çözemediğim noktalar bunlar 🙂

2. sorum ise Başlangıc item npc yapmayı düşünüyorum npci oluşturuyorum db den itemin isellingroup u ayarlıyorum tblden ayarlıyorum sellitem tbl i ayarlıyorum tablo olarakta ayarlıyorum lakin item gözükmüyor npcde.

Şimdiden teşekkürler vakit ayırdığınız için.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...