Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
OzkanOzdemir

Konu içeriğindeki arkadaşa dikkat ediniz!

Önerilen Mesajlar

Admin
Merhaba, KODevelopers ailesi bildiğiniz üzere PVP ortamında insanları dolandıran bir çok şahıs mevcuttur. Biz size bahsettiğimiz gibi elimizden geldiğince bu şahısları forum ortamımızdan uzak tutup size bilgilendireceğiz ama elimizde yeteri kadar kanıt olmadığı için öncelikle araştırma gereği duyup forumdan uzaklaştırıyoruz. Bu konuyu aşağıda vereceğim şahsiyet hakkında değerlendirmelerimiz için açıyorum sizde kendi düşüncelerinizi belirtebilirsiniz.

Bu arkadaş herkes gibi forumumuza üye olan normal bir insandı sadece konulara teşekkürler yazıp ihtiyacını karşılayan tipten biriydi. Bu yaptığı ile ilgili hiç bir sorunumuz bulunmamaktadır ama söyle bir durum oluştu.

Açılan PENTAGRAM TBL Editör [Tüm versiyonlar] paylaşımı için biz herkesin yararlanmaması sadece forum ortamında takılan insanların yararlanması için post sınırı getirmiştik. Bu arkadaşın post sayısı yetmediği için indirme işlemini gerçekleştiremediği için post kasma çabasına girmişti. Bizde gerekli uyarıyı yapıp post kasmamasını belirttik. Post sayısını düşürme işlemini gerçekleştirdik.

g9yWB0.png
ZOJEm3.png

Bu arkadaşa gerekli cezai işlem uygulanırken Doruk Şahintürk için açmış olduğumuz dolandırıcı konusundaki detay aklıma geldi ve bu arkadaşında ismi geçiyordu. Kontrol ettiğimde cidden bu arkadaşında isminin geçtiğini ve forum ortamımızda bulunmaması gerektiğini düşünerek uzaklaştırılmıştır. Sebep olarak dolandırıcı diye belirtilmiştir.

5Gkmaj.png

3-4 tane yeni üyelik açıp foruma tekrardan girme çabası içerisinde oluşundan dolayı üyelikleri tekrar silinmiştir. Dün gece xCode nickinde başkasına ait bir nick ile foruma üye olup yeniden gelmiştir. Aşağıdaki özel mesajı göndermiş ve içeriğinde söyle yazmıştır.

OyBLQA.png

Şimdi olay şundan ibarettir. Steam üzerinden aylık olarak 6371$ kazanan birisi bu kadar okul okumuş birisi PENTAGRAM TBL Editör için post kasmaya çalışıyor ve Doruk Şahintürk gibi birisinle ismi yan yana geçiyor. Böyle bir insansanız bu ortamda ne işiniz var değil mi? :)

Not : Başka forumda bu kişi hakkında konu açan arkadaş ile iletişime geçildi. Gerekli belgelere ulaşıldığında bu arkadaş içinde daha düzgün bir konu açılacaktır.

İletiyi paylaş


Link to post
Sitelerde Paylaş

Konuya katıl

Şimdi gönderebilir ve daha sonra kayıt olabilirsiniz. Bir hesabınız varsa, şimdi oturum açın .

Misafir
Bu konuyu yanıtla

×   Yapıştırdığınız içerik biçimlendirme içeriyor.   Biçimlendirmeyi Temizle

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Önceki içeriğiniz geri yüklendi.   Temizle

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Yeni Oluştur...