Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
trMyst

2300 Server Files + Database + Client [Özel]

Önerilen Mesajlar

Alıntı

00809836 75 3A JNZ SHORT GameServ.00809872

Üst tarafta gördüğünüz değeri GameServer içerisinden aşağıdaki gibi yaptığınız takdirde hiç bir şekilde lisans falan kalmayacaktır.

00809836 EB 3A JMP SHORT GameServ.00809872

Paylaşım yapacaksan kaynak kodu olarak koyacaksan anlatım yapacaksın öyle lisans yapıyorum şunu yapıyorum diye ne yediği belirtsiz dosyaları koymayacaksın.

Hadi onu geçtim kendin aptal gibi forum açıp içerikleri oraya taşımayacaksın illa adam s*kecekseniz kendinizi geliştirin ondan sonra s*kmeye çalışın.

Bak normal şartlarda hayatımda böyle şeyler yapmam çünkü bir gram beyin olmayan insanlarsınız emeğe saygınız olmadığı için şu tavırla yaklaşıyorum size.

Zamanında PENTAGRAM Inventory editörü MysteriouS Inventory editör diye paylaşan şuan bile Nero editörü paylaştığında konu içerisinde Nero'yu silen emek hırsızı şeref yoksunu bir adım ileriye gidemeyecek andavallarsınız.

Önce emeğe saygıyı öğrenin ondan sonra forum mu açıyorsunuz paylaşım mı yapıyorsunuz ne yapıyorsanız yapın.

Sizin yaptığınız paylaşıma da ayrı sokayım lisans koyuyorum öyle paylaşıyorum ne demek lan doğrudan satıyorum desene milleti böyle böyle s*kiyorsunuz işte.

if ( IsValidLicense )
{
CGameServerDlg::color_c(thisa, &szModule, 0xCu);
j__printf("KONTROL: ");
CGameServerDlg::color_c(thisa, &szModule, 0xAu);
j__printf("Lisans Basarili...

");
CGameServerDlg::color_c(thisa, &szModule, 0xEu);

Bu da kaynak kodlarından bir parça hıh.

Adamsın ya yarıldım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 29.04.2019 at 21:45, OzkanOzdemir yazdı:

00809836   75 3A            JNZ SHORT GameServ.00809872

Üst tarafta gördüğünüz değeri GameServer içerisinden aşağıdaki gibi yaptığınız takdirde hiç bir şekilde lisans falan kalmayacaktır.

00809836   EB 3A            JMP SHORT GameServ.00809872

Paylaşım yapacaksan kaynak kodu olarak koyacaksan anlatım yapacaksın öyle lisans yapıyorum şunu yapıyorum diye ne yediği belirtsiz dosyaları koymayacaksın.

Hadi onu geçtim kendin aptal gibi forum açıp içerikleri oraya taşımayacaksın illa adam s*kecekseniz kendinizi geliştirin ondan sonra s*kmeye çalışın.

Bak normal şartlarda hayatımda böyle şeyler yapmam çünkü bir gram beyin olmayan insanlarsınız emeğe saygınız olmadığı için şu tavırla yaklaşıyorum size.

Zamanında PENTAGRAM Inventory editörü MysteriouS Inventory editör diye paylaşan şuan bile Nero editörü paylaştığında konu içerisinde Nero'yu silen emek hırsızı şeref yoksunu bir adım ileriye gidemeyecek andavallarsınız.

Önce emeğe saygıyı öğrenin ondan sonra forum mu açıyorsunuz paylaşım mı yapıyorsunuz ne yapıyorsanız yapın.

Sizin yaptığınız paylaşıma da ayrı sokayım lisans koyuyorum öyle paylaşıyorum ne demek lan doğrudan satıyorum desene milleti böyle böyle s*kiyorsunuz işte.

if ( IsValidLicense )

{

");

:D :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 29.04.2019 at 21:45, OzkanOzdemir yazdı:

00809836   75 3A            JNZ SHORT GameServ.00809872

00809836   EB 3A            JMP SHORT GameServ.00809872

if ( IsValidLicense )

{

");

Merhaba 

kodu değiştirmek için kullanılan program nedir acaba bende indirdim test etmek içi, fakat 127.0.0.1 de sadece çalışıyor ben VMWare kullanıyyorum oyle olunca local ip den açmıyor ,  ilettiğiniz kodu nasıl işlerim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 29.04.2019 at 21:03, trMyst yazdı:

Özenle kendi serverim için uğraştığım dosyalardır hiç bir yerde yok sadece burada paylaşıyorum

Server Files Locale Lisans vardır (127.0.0.1) Sunucu ya kurucaksanız Lisans için ip adresini bu konu altına yazıp lisans istiyorum şeklinde yazanlara verilicektir
Dosyalar test edilmiştir hiç bir sorunu yoktur Tüm Npc ler Çalısıyor peri ,Pet vss.. Sisteminde sorun yoktur

Dosyalar Devamlı Güncellenicektir.

dvyGM4.png
Nnv1GO.png
gr3Wb3.png
Nnv12O.png
r5l2N7.png
8a4dW7.png
MVnv2g.png
7a0NZY.png

Server Dosyaları

ads%C4%B1z-png.27
ads%C4%B1z1-png.28

Server Files + Database

Gizli İçerik

• Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

Client

Gizli İçerik

• Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

tesekkürler

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...