Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
apron

evt dosyası nerede ?

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar kendi çapımda ufak bir srv kurdum locakale biraz bilgim var kendimi geliştirmek istiyorum yapmak istediğim şeylerin bazıları evt dosyasına dayanıyor. google de aradım evt nasıl kodlanır, ne işe yarar gibi fakat evt dosyası nerede ? hangi editör gerekiyor ? bunları bilmiyorum elimdeki dosyalarda 21.evt diye birşey bulamadım 21.aievt dosyaları var sanırım bunlar değil src dosyalarının içindede bulamadım bana bu konuda bilgi verebilirseniz çok sevinirim.
-- mesaja ek olarak --
örneğin Np Ver İtem Al ekleyeceğim fakat evt ye eklemem gerekenler var ama evt dosyası nerede bilmiyorum
-- mesaja ek olarak --
versiyon 1453

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Ortalıktaki kaynak kodları olan dosyaları kullanıyorsan onlarda EVT sistemi bulunmamaktadır.
Eğer ki 1298 Orijinal dosyaları kullanıyorsan onlarda EVT sistemi kullanılıyor.

peki hocam evt dosyası kullanmam şartmı yani ben 1453ü beğeniyorum buna np al item ver gibi npc ler ekleyemezmiyim ?

açıkcası elimde de çalışan 1453 scr si var şimdi, 1298 visual kaç kulanır çalışan scr var mıdb ve uyumlu client falan bilmiyorum hocam açıkcası kendi kendime editleyerek düzgün bi pvp yapmak istiyorum bana bu konuda yol gösterirmisin rica etsem

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...