Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
codder71

Letter item gönderme

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar

2083 kurduğum serverde Letterden item göndermek istiyorum bunu nasıl yapabilirim. Elimde avıcılar editör var online item gönder sekmesinden item gönderiryorum ama karaktere ulaşmıyor. sıkıntı ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Merhaba arkadaşlar

2083 kurduğum serverde Letterden item göndermek istiyorum bunu nasıl yapabilirim. Elimde avıcılar editör var online item gönder sekmesinden item gönderiryorum ama karaktere ulaşmıyor. sıkıntı ne olabilir yardımlarınızı bekliyorum şimdiden teşekkürler.

avcı editör web item mall ekliyordu sanırım pus acıp kaparsan gelir
direk gelmesini istersen aşağıdakini bir dene

Tıkla

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Merhaba arkadaşlar

Örnek ile şekillendireyim;

---3DAYS Valkyrie Helmet---
INSERT INTO MAIL_BOX (dtSendDate, bStatus, strSenderID, strRecipientID, strSubject, strMessage, bType, nItemID, sCount, sDurability, nExpirationTime, nSerialNum, nCoins, bDeleted)
select
GetDate(), 1, 'PowerUpStore',strCharID, 'Power Up Store', 'Gift ', 2, 508013318, 1,7200,3,0,0,'false' from currentuser

Oyunda bulunan herkese 3 günlük Valkyrie helmet gönderir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...