Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
PENTAGRAM

PENTAGRAM TBL Editör v1.2 [Tüm versiyonlar]

Önerilen Mesajlar

Alıntı
Teşekkürler çok güzel program fakat hani olurda neronlineworld te ki gibi forum sistemi kapanırsa bu sefer program çöp olacak o zaman nasıl yapacağız ?

Bırak da onu biz düşünelim istersen.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Diğer tbl editörlere göre çok başarılı açık ve detaylı. Sonunda istediğim gibi bir editör emeğinize sağlık.

Ve post kasıyorsun. İroninin dibi.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Bırak da onu biz düşünelim istersen.

eski düşünceleride gördük o yüzden fikrimi belirttim. istersen hiç paylaşmazsın sana kalmış birşey. kendini padişah sanmanın lüzumu yok.

Alıntı
Ve post kasıyorsun. İroninin dibi.

bu kadar art niyetli olunmaz. post kasmak istesem sadece teşekkür eder geçerim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
eski düşünceleride gördük o yüzden fikrimi belirttim. istersen hiç paylaşmazsın sana kalmış birşey. kendini padişah sanmanın lüzumu yok.
...

bu kadar art niyetli olunmaz. post kasmak istesem sadece teşekkür eder geçerim.

Arkadaşım, oradaki yorum sana yapılmadı, önce postun kimden alıntılandığına dikkat et.

Başkasına iğne göstermeden önce, çuvaldızı kendine batır. Art niyetli olan sensin, "forum kapanırsa programa ne olacak" kadar bencilce bir cümleyi kurduktan sonra, kendi sergilediğin davranışı bana itham ediyorsun. Program buradaki geliştirmeyi seven topluluk için paylaşıldı, bu topluluğun bir parçası olmadan, kendini geliştirmeye çalışmadan zaten program bir işine yaramaz. Çok bir kaybın olmaz üzülme.

"eski düşünceleride gördük" gibi bir cümleyi kurabilecek samimiyeti kendinde nerden buluyorsun onu da anlamış değilim. Topluluğun parçası olmayı reddeden, ölücü, sömürücü insanlardan böyle cümleler duymak gülünç.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...