Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
festae

uif ve dxt dosylarını Client İçerisinde Nasıl Bulabilirim?

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

Bir pvp serverin client dosyalarını indirdim ve içerisinde bazı temel dxt ve uif dosyalarını bulamadım. Hatta uif uzantılıhiç dosya yok. Mesela co_part.uif, ui_paty.dxt gibi dosyaları bulamadım. Dikkatimi çeken bir fark olarak .pak uzantılı iki dosya konmuş ama bunları extract edemedim winrar ile ya da başka bir şekilde.

Birkaç görsel paylaşıyorum. İsteyene client linkini de verebilirim.

rtJ7qT5
yQmhHtB

Not: Bu konularda acemiyim.

Şimdiden cevaplarınız için teşekkürker.
-- mesaja ek olarak --
main-2.png
main.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Dosyaları yeni bir client yapmak için istemiyorum. Oyunda bazı skinleri değiştirmek istiyorum sadece. Mevcut skinleri görmeden var olanları nasıl başkası ile değiştirim onu söyleseniz de olur.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı
Dosyaları yeni bir client yapmak için istemiyorum. Oyunda bazı skinleri değiştirmek istiyorum sadece. Mevcut skinleri görmeden var olanları nasıl başkası ile değiştirim onu söyleseniz de olur.

uif editör indir, 1299 clientteki uifleri aç istediğin gibi düzenle

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
uif editör indir, 1299 clientteki uifleri aç istediğin gibi düzenle

Düzenledim aslında var elimde düzenlenmiş dosyalar. Sadece bu clientte onları nereye koyacağımı bulamadım. IU ve IU_US gibi dosyalar yok.
-- mesaja ek olarak --
Bu client için farklı skin çalıştırmanın bir yolu yok mu arkadaşlar? Clientin yapısı buna engel mi?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı
Düzenledim aslında var elimde düzenlenmiş dosyalar. Sadece bu clientte onları nereye koyacağımı bulamadım. IU ve IU_US gibi dosyalar yok.
-- mesaja ek olarak --
Bu client için farklı skin çalıştırmanın bir yolu yok mu arkadaşlar? Clientin yapısı buna engel mi?

Yukarıda konuştuğun kişi zaten o Server ve Sistemin sahibi farkındasındır umarım. Sana boşuna isteseydin yapardık demiyor. Resmini attığın Client onlara ait anlayacağın o yüzden soracaksan ona sor ne istiyorsan ona sor :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Yukarıda konuştuğun kişi zaten o Server ve Sistemin sahibi farkındasındır umarım. Sana boşuna isteseydin yapardık demiyor. Resmini attığın Client onlara ait anlayacağın o yüzden soracaksan ona sor ne istiyorsan ona sor :)

Evet tabiki. Yaptığı ilk yorumdan anladım. Fakat her şeyi hazıra bekleyenlerden usanmış olmalı ki beni de direk aynı kefeye koydu. Benim merak ettiğim onun clientindeki skinleri nasıl değiştirebileceğim. Skinleri alıp başka bir yerde kullanmak gibi bir amacım yok. Bir yol söylerse memnun olurum. Sonuçta hepimizin birbirimizden öğreneceği şeyler olabilir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı
Evet tabiki. Yaptığı ilk yorumdan anladım. Fakat her şeyi hazıra bekleyenlerden usanmış olmalı ki beni de direk aynı kefeye koydu. Benim merak ettiğim onun clientindeki skinleri nasıl değiştirebileceğim. Skinleri alıp başka bir yerde kullanmak gibi bir amacım yok. Bir yol söylerse memnun olurum. Sonuçta hepimizin birbirimizden öğreneceği şeyler olabilir.

dosyalar pak sisteminde ve şifreli kısacası değiştirmen için bir yol yok maalesef
başka bir serverda deneyebilirsin yaptıklarını yada localde kendi serverini açıp rahat rahat takılırsın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...