Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
roj

Server Tanıtım Görselleri Hazırlama hk. yardım

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar herkese iyi forumlar , yıllarca php asm c++ sql gibi konular üzerinde çalıştım psp ile aramda dağlar kadar fark var foto editör ile uzaktan yakından alakam yok , son 2 aydır bir pvp projesi ile uğraşıyorum reklam kısmına gelince sabitlenmesi için bir server tanıtım konusu hazırlamam gerekiyor 4-5 görselden oluşan profesyonel bir görünüm yaratan konu hazırlamak istiyorum örnek vericek olursak ;

VMRzAV.jpg

Old School KO yıllardır bu gibi 4-5 tane görsel ile konularını hazırlıyor ve şu an piyasada gördüğüm tüm serverların görselleri tıpkı bu sistemde sadece logolar armalar server amblemleri vs. değişiyor. Kimsenin bir tasarımcı tutup özel olarak bunları yaptırdığını düşünmüyorum 10 serverin 9 u bu görselleri kullanıyor üzerinde oynama yapıp işinde usta olan arkadaşlarımızdan biraz yardım istiyorum nedir bu işin aslı öğrenmek için umarım doğru ifade edebilmişimdir mevzuyu.
iyi forumlar

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

özellikle bu yazı fontlarının üst düzel psp bilgisi gerektirmediğini bir yerde kayıtlı olduğunu kolayca yazıldığını ve görsele işlenebildiğini tahmin ediyorum online bir şekilde.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
özellikle bu yazı fontlarının üst düzel psp bilgisi gerektirmediğini bir yerde kayıtlı olduğunu kolayca yazıldığını ve görsele işlenebildiğini tahmin ediyorum online bir şekilde.

Malesefçok yanılıyorsun öyle kayıtlı bir yazi tipi degil bu örnek verecek olursam bir magma effectli yaziyi yazabilmek icin 6-7 adet katman kullaniyorsun gözü yormayacak renkler veriyorsun ps öyle basit bir konu değil işin icine girersen eğer beni daha iyi anlayacaksın ben 6 yıldır ps kullaniyorum şuanki bilgim dahilinde söylüyorum bunları ilerleyen zamanlarda bu konuyla alakalı güzel bir anlatim konusu açmayı düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Malesefçok yanılıyorsun öyle kayıtlı bir yazi tipi degil bu örnek verecek olursam bir magma effectli yaziyi yazabilmek icin 6-7 adet katman kullaniyorsun gözü yormayacak renkler veriyorsun ps öyle basit bir konu değil işin icine girersen eğer beni daha iyi anlayacaksın ben 6 yıldır ps kullaniyorum şuanki bilgim dahilinde söylüyorum bunları ilerleyen zamanlarda bu konuyla alakalı güzel bir anlatim konusu açmayı düşünüyorum.

ps i kesinlikle kattiyen hafife almıyorum sana şöyle örnek veriyim old school ko'nun örnekte verdiğim gibi 6 adet öyle görseli var bu görsel ilk olarak old school ko da çıktı orjinalini verdim konuda ve en az 100-150 liralık bir görsel gel gelelim
RPl4Yo.jpg

old knightin görseli

https://i.hizliresim.com/br0ZBY.jpg

homeko city görseli
pGqmXq.png

yani demek istediğim şu orjinal birşey yaptıracak olan gidip aynı yazı fontunu tıpa tıp yaptırmaz tıpa tıp aynı görselleri kullanmaz madem paraya kıyıyor kendine orjinal bişey yaptırır dimi mantıklı olan bu . ama durum ortada

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Aynı grafiker ile çalışabilirler.Sonuçda büyük paralar kazanıyorlar.

hocam o kadar büyük para kazanıyorsun ve çalıştığın grafiker sana oskonun görselinin aynısını getiriyor ve sen o adama tonla para döküyorsun ? biraz mantıklı olalım :D

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
bu attığın görseller çok iyiler evet ama daha iyileride yapılabilirki, bence sen gözünde biraz büyütüyorsun :)

anlıyorum ama mevzu görseller değil büyütmemde değil , daha iyileri tabiki yapılabilir ne tanıtım görselleri var r10 da sadece merak ettim özellikle oskonun görseli biryerden hazır olarak geliyor gibi

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
anlıyorum ama mevzu görseller değil büyütmemde değil , daha iyileri tabiki yapılabilir ne tanıtım görselleri var r10 da sadece merak ettim özellikle oskonun görseli biryerden hazır olarak geliyor gibi

hocam osko, old knight, knight empire cart curt hepsi aynı kişinin zaten. Dolayısı ile adamda PSD olarak bu dökumanlar var ve sadece yazıları ve logoları değiştirip her konusunda kullanıyor. Ayrıca yabancı dilde siz de logo banner psd si aratarak bu görüntülere çok yakın psd dökümanları elde edebilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
@ MOMENTUM 21752342_278674399286777_590871030661181

misal :D sadece şu yazı fontu ve arkadaki ateşten kopan yanan kül gibi uçuşan efectler için 50 lira istiyorlar

Evet 50 tl ve üzeri rakamlar istiyorlar bu rakamlar osko için çerez parası gibi birşey :) sen server açarsan görsellerini ben ücretsiz olarak yapıp sana hediye edeceğim oskonun görsellerinden kalite açısından hicbir farkıda olmayacak :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Evet 50 tl ve üzeri rakamlar istiyorlar bu rakamlar osko için çerez parası gibi birşey :) sen server açarsan görsellerini ben ücretsiz olarak yapıp sana hediye edeceğim oskonun görsellerinden kalite açısından hicbir farkıda olmayacak :)

benimi serverim hazır sadece görsellerim eksikti :D ne diyorsun sen elini verdin kolunu kaptırdın bak şimdi olmaz böyle bi yemek ısmarlırız

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
hocam osko, old knight, knight empire cart curt hepsi aynı kişinin zaten. Dolayısı ile adamda PSD olarak bu dökumanlar var ve sadece yazıları ve logoları değiştirip her konusunda kullanıyor. Ayrıca yabancı dilde siz de logo banner psd si aratarak bu görüntülere çok yakın psd dökümanları elde edebilirsiniz.

var mı sık kullanılan bir keyword aklında olan ayrıca osko haric hemen hemen hepsi aynı kişinin katılıyorum sana

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
benimi serverim hazır sadece görsellerim eksikti :D ne diyorsun sen elini verdin kolunu kaptırdın bak şimdi olmaz böyle bi yemek ısmarlırız

Skype adresimi ekle oradan haberleşelim yardımcı olurum, yemeği nerde yiyorduk :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...