Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
KnightImperia

Chaotic Gem Kırdırma ve Pot Fiyatı sorunu

Önerilen Mesajlar

Merhaba tekrar konu açıyorum, iki adet sorunum bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirse çok mutlu olurum.

1.si Chaotic generator'de fragment kırdırabiliyorum fragmenti sorunsuzca yaptım, fakat gem kırdıramıyorum, gem generatore konuluyor ama starta basılmıyor.

2. Sorunum ise Pot fiyatlarıyla ilgili Lüfer ve emcdeki potcu 350k pot parası alıyor kral vergisini yüzde 1 yapınca bu sorun bir nebze düzeliyor 13kya düşüyor fakat oyuna res gelince vs zaman geçince tekrar 350 k oluyo.

Acaba bu iki konuda nerde hata yapıyorum yardımcı olursanız çok mutlu olurum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Pot için item tablosunda sellprice değerinde ne yazıyor? Oradaki değere göre alım fiyatı belirlenmektedir.

Gemi koyuyorsan ve koyunda start a basılmıyor ve çıkabilecek muhtemel itemler görünmüyorsa sorun tbl taraflı olabilir. Öncelikle fragment gibi item tablosundan gemin değerlerini düzenle. (TBL deki kind değeri 97 ve 26. sütundaki değeri de chaotic itemleri için 251 olmalı diye biliyorum). Bu kısım tamam ise piece_exchange diye bir tbl vardır. Oradaki gemleri ilgilendiren alanları kontrol et. Ya da usko vs. gibi bir clientten o tbl yi direk alabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Pot için item tablosunda sellprice değerinde ne yazıyor? Oradaki değere göre alım fiyatı belirlenmektedir.

Gemi koyuyorsan ve koyunda start a basılmıyor ve çıkabilecek muhtemel itemler görünmüyorsa sorun tbl taraflı olabilir. Öncelikle fragment gibi item tablosundan gemin değerlerini düzenle. (TBL deki kind değeri 97 ve 26. sütundaki değeri de chaotic itemleri için 251 olmalı diye biliyorum). Bu kısım tamam ise piece_exchange diye bir tbl vardır. Oradaki gemleri ilgilendiren alanları kontrol et. Ya da usko vs. gibi bir clientten o tbl yi direk alabilirsin.

sellprice değerleri normal vergi sıkıntısından sanırım bi sisteme bakmam lazım tbl kind ve 26. kısımda dediğin şekilde ben yine sağlam bir benzerle karşılaştırma yapayım bu arada akıncı kardeşim çok teşekkür ederim herkese yardımcı olmaya çalışıyorsun niyetin için gerçekten minnettarım
-- mesaja ek olarak --
piece_exchange kontrol edeceğim simdi, miranda kardeşim çözebilirsem seninle paylaşacağım

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...