Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Miranda

Oyuna girdiğimizde gelen notice ?

Önerilen Mesajlar

🙂 , bunlar %99 kullandığın database içerisinde bir tablodan çekliyordur. Adında GAME NOTICE gibi kelimeler muhakkak vardır o tablonun, gerekirse ne olduğunu bilmediğin her tabloya bak. Çok zor olmasa gerek.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
:) , bunlar %99 kullandığın database içerisinde bir tablodan çekliyordur. Adında GAME NOTICE gibi kelimeler muhakkak vardır o tablonun, gerekirse ne olduğunu bilmediğin her tabloya bak. Çok zor olmasa gerek.

management studio ile bakacağım değil mi. sql den db ye . src ile alakası yok . çok teşekkürler akıncı ^^

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

evet.

Teşekkür ederim. Bir yardım konum daha var onada müsait zamanında bir göz gezdiriver 🙂 npcler açılmıyordu lua değiştirdim birkaç eklenti yaptım şimdi herşey yolunda fakat atıyorum yeşil kutu kırdırıcam " ok " diyorum item filan vermiyor. onun içinde kısa bir anlatım yapıverirsen mutlu tribine girebilirim. hayırlı akşamlar developers
-- mesaja ek olarak --

Alıntı

evet.

tek tek baktım malesef notice ile ilgili bir girdi bulamadım..

https://i.hizliresim.com/8a8qZk.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

kardeşım

void CUser::AppendExtraNoticeData

buradan guncelleyebılırsın.

evet onu 1 saat önce bulabildim. konuya çözümünü yazacaktım ki yorumda bulunmuşsun çok teşekkürler. Öğrenmek isteyen arkadaşlar

source dosyalarından gameserver > user.cpp AppendExtraNoticeData olarak aratırlarsa , orada gözünüze çarpacaktır. istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Sorunun tam olarak çözümünü anlatırsan senden sonra buralara uğrayacak kişilere yardımcı olmuş olursun 🙂

source dosyalarından gameserver > user.cpp AppendExtraNoticeData olarak aratırlarsa , orada gözünüze çarpacaktır. istediğiniz gibi düzenleme yapabilirsiniz.

çözümü burada yazıyor??

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...