Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
ExelansTR

Sql 2014 Ko Panel Sorunu

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaslar

Sql 2014 kullanıyorum Server sürümü 19xx hiç bir paneli kuramıyorum hep aynı hatayı veriyor bunu çözümü nedir acaba yardımcı olurmusunuz

Warning: odbc_exec() [function.odbc-exec]: SQL error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver]

Invalid object name '_WEBSETTINGS'., SQL state S0002 in SQLExecDirect in C:\AppServ\www\panel\library\dbo.lib.php(2) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 27
Sorguda hata olustu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

_WEBSETTINGS bu isimde bir tablo nun SQL içerisinde tanımladığın DB de olmadığını söylüyor kardeşim başka bir DB den aktar yada sevenpanel 11 indir onun içinde SQL var kurulumunu yap düzelecek problemin

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

_WEBSETTINGS bu isimde bir tablo nun SQL içerisinde tanımladığın DB de olmadığını söylüyor kardeşim başka bir DB den aktar yada sevenpanel 11 indir onun içinde SQL var kurulumunu yap düzelecek problemin

İlgilendiğin için tesekkur ederim

seven panel v11 kullanıyorum sql kodlarını girdi sorunsuz değişen birşey olmadı

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İşletim sistemini win 7 yaptım şimdide aşağıdaki hatayı veriyor bunun çözümü hiç bir yerde yok yardımcı olurmusunuz

Warning: odbc_exec() [function.odbc-exec]: SQL error: [Microsoft][ODBC SQL Server Driver]

The SELECT permission was denied on the object '_WEBSETTINGS', database 'kn_online', schema 'dbo'., SQL state 42000 in SQLExecDirect in C:\AppServ\www\library\dbo.lib.php(2) : eval()'d code(1) : eval()'d code(1) : eval()'d code on line 27
Sorguda hata olustu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

The SELECT permission was denied on the object '_WEBSETTINGS', database 'kn_online',

hatası alıyorsan kullanıcının select sorgusu için yetkisi yoktur. sql kullanıcı yetkilerini kontrol edin izin verin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...