Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
talat1232

1299 İtem ile ilgili Yardım :)

Önerilen Mesajlar

Merhabalar ,

Şimdi 1 itemin invertorydeki resmini ayarlamak basit çözemediğim konu itemin giyilebilir olduğunda üstündeki şeklini ayarlamak (armor veya weapon)bu konuda tecrubeli arkadaşlar skype talat.tezel12 ekleyip gösterebilirlerse sevinirim.. Örneğin Holy Knight armor patchleri var lakin üstünde gözükmüyor.
1 Defa gösterseniz yeterli olur 🙂 tam nerde kontrol ettiğini anlayamadım.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

1299 da şuanda sütun numarasını hatırlamıyorum ama, üst versiyon için(20xx) item_org_us tbl sinde 7. sütun itemin inventorydeki görseli, 8. sütun üstüne giydiğinde karaktere vereceği görüntüyü içerir. Oradaki numaralarda düzenleme yapabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
1299 da şuanda sütun numarasını hatırlamıyorum ama, üst versiyon için(20xx) item_org_us tbl sinde 7. sütun itemin inventorydeki görseli, 8. sütun üstüne giydiğinde karaktere vereceği görüntüyü içerir. Oradaki numaralarda düzenleme yapabilirsin.

Mesela hocam benim problemim şu 1299 da 6.stunda item klasorundeki n3cplug dosyasını belirtiyorsun 7.stunda UI daki itemiconu belirtiyoruz ya Hb mesela 6 stundaki item klasorundeki ID bulunuyor ama giysilerde 6. stundaki Id ile item klasorunde arayınca n3cplug bulunmuyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...