Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
Rookie

Userların Telefon Numaralarını Toplayıp, Toplu SMS Göndermek. ( Client,Server )

Önerilen Mesajlar

Merhabalar.
aslında bakarsanız ben telefonuma gelen sunucu mesajlarından hoşlanmıyorum. bunu ihtiyacı olan olursa diye vakit geçirmek için yaptım.
sistem çok basit. 1 adet sunucunuz var. veriyi gönderen client dll.
otomatik olarak server.ini de mevcut bulunan ipye bağlanır. sunucuda açık olan server.exe ye numaraları gönderir.
oto üyelik olmayan serverlar bu işi kolayca panelden halledebilir.
ancak çoğu oto üyelik olan serverlar için ihtiyaç görecektir. dediğim gibi kendimi geliştirme aşamasında vakit geçirmek için yaptım.
telefon numarası kaydedilir tekrar tekrar sormaz.
.dll yi nereye entegre eteceğiniz size kalmış program numarayı onayladıktan sonra kendini kapatır..
server.exe çalıştığı sunucunun otomatik ip sini alır. ayar yok.
client.dll server.ini den veri çeker.
sunucu tarafında olası kapatmalardan önce save to txt. yapmayı unutmayın.
üstüne bişey eklemek, değiştirmek geliştirmek isteyen özel mesaj atarsa source kodlarını atabilirim. (C#)
aslında her girişte sms doğrulama eklenebilir, ne derece işe yarar orasını bilemem.
toplu sms atma programıda mevcut fakat ücretsiz api olduğu için stabil değil. kullanacak olan olursa toplu sms ücretleri çok uygun.
NOT: server.exe yi çalıştırmazsanız, entegre ettiğiniz kısımda sorun yaşayabilirsiniz.

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

5a7Lal.png
6aPra3.png
pbzX5q.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
On 03.01.2019 at 04:44, Rookie yazdı:

Merhabalar.
aslında bakarsanız ben telefonuma gelen sunucu mesajlarından hoşlanmıyorum. bunu ihtiyacı olan olursa diye vakit geçirmek için yaptım.
sistem çok basit. 1 adet sunucunuz var. veriyi gönderen client dll.
otomatik olarak server.ini de mevcut bulunan ipye bağlanır. sunucuda açık olan server.exe ye numaraları gönderir.
oto üyelik olmayan serverlar bu işi kolayca panelden halledebilir.
ancak çoğu oto üyelik olan serverlar için ihtiyaç görecektir. dediğim gibi kendimi geliştirme aşamasında vakit geçirmek için yaptım.
telefon numarası kaydedilir tekrar tekrar sormaz.
.dll yi nereye entegre eteceğiniz size kalmış program numarayı onayladıktan sonra kendini kapatır..
server.exe çalıştığı sunucunun otomatik ip sini alır. ayar yok.
client.dll server.ini den veri çeker.
sunucu tarafında olası kapatmalardan önce save to txt. yapmayı unutmayın.
üstüne bişey eklemek, değiştirmek geliştirmek isteyen özel mesaj atarsa source kodlarını atabilirim. (C#)
aslında her girişte sms doğrulama eklenebilir, ne derece işe yarar orasını bilemem.
toplu sms atma programıda mevcut fakat ücretsiz api olduğu için stabil değil. kullanacak olan olursa toplu sms ücretleri çok uygun.
NOT: server.exe yi çalıştırmazsanız, entegre ettiğiniz kısımda sorun yaşayabilirsiniz.

Gizli İçerik

• Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

5a7Lal.png
6aPra3.png
pbzX5q.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...