Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
33sefa58

Failed Logging İnto The Login Server Server (10061)

Önerilen Mesajlar

Öncelikle herkese merhaba daha önce 5 - 10 kere kendi çapımda local server kurdum bugünlerde yeniden uğraşmak amacıyla bir local server kurulumuna girdim sanal pc oluşturup dosyalarımı oraya attım server'a kurdum kendi bilgisayarımdan giriş yaparken Failed Logging İnto The Login Server Server (10060) böyle bir hata alıyorum server filesleri 3 kere değiştirdim odbc leri kontrol ettim database değiştirdim ama bir çözüm bulamadım yardımlarınız için şimdiden teşekkürler

Not:virüs programı yok, güvenlik duvarı kapalı,dep ten izin verdim

36adY9.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Login server ini dosyasını buraya kopyalabilir misin?

Bu arada portlarım kapalı hamachi ile bağlantı yaptım 2 bilgisayar arasında bundan dolayı bir sıkıntı olabilir mi ?

[DOWNLOAD]
URL=patch.yukselhosting.net
PATH=/Mert

[ODBC]
DSN=kn_online
UID=myko
PWD=myko
TABLE=VERSION

[CONFIGURATION]
DEFAULT_PATH=C:\

; Status = 0 : Kapali(OFF) / Status = 1 : Açik(ON)
; VALID_CHARACTERS = Geçerli Olmasini Istediginiz Karakterleri Yazin - Write down the characters that you want to be valid.
; NRET_FOR_INVALID_CHARACTER = Geçersiz Karakter Algilandiginda Oyuncuya Verilecek nRet Degeri - If invalid character detected nret value to be shown to player
; ===============================
; nRet Degerleri - nRet Values ;
; 0 = Seçilen Sunucu Hatali Mesaji - Selected server error message
; 1 = Tüm Bilgiler Kabul Edildi.(Kullanmayiniz Bilgi Amaçli Yazildi.) - All information accepted (Dont use it is info only)
; 2 = Böyle Bir Hesap Adi Bulunamadi Mesaji - Account cant found message
; 3 = Yanlis Sifre Mesaji - Wrong password message
; 4 = Sunucudan Banlandiniz Mesaji - You banned from server message
; 5 = Hesabiniz Askida Kaldi Mesaji - Your account suspended message
[CHARACTER_CONTROL]
STATUS=1
NRET_FOR_INVALID_CHARACTER=2
VALID_CHARACTERS=qwertyuopasdfghjkliozxcvbnmQWERTYUIOPASDFGHJKLZXCVBNM1234567890

[SERVER_LIST]
COUNT=1
SERVER_00=25.69.157.38
NAME_00=Server_Name

; Tüm Haberlerin Kalmasi Sarttir, Count Degerini Düserek Haber Sayisini Azaltabilirsiniz Maksimum 3 Adet Haber Koyabilirsiniz.
[WHAT_IS_NEWS]
COUNT=4
WORLD_NAME=YukseL CheatSystem#
TITLE_00=YENILIKLER#
NEWS_00=Krowaz ve Felankor Cave Aktif Edilmistir...#
TITLE_01=GUVENLIK SISTEMI#
NEWS_01=YukselHosting Sistemi Devrededir...#
TITLE_02=SAVASLAR#
NEWS_02=Www.yukselhosting.Net#
TITLE_03=SABIT#
NEWS_03=SABIT#
-- mesaja ek olarak --
Alıntı
Bu hatanın sebebi port,gameserver portunu 15001 olarak teyit et.Aynı şekilde exeninde portunu karşılaştır.

Hocam portları açtım yalnız şöyle söyliyim portları sanal makinede değil kendi pc'm de açtım açarkende kendi pc'm ip sini yazdım çünkü sanal pcde çıkan ip yazdığımda kabul etmedi.

4jkBLq.png

nQg875.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...