Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
mustyh16

Level jump npc

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar şöyle bir luaya ihtiyacım var.
basınca 83 level olacak , 83 de basınca 69 a düşecek. Stat ve skilleri de üzerine vereceği bir luaya ihtiyacım var. Yardımlarınızı bekliyorum :(

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Merhaba, hazır olarak istemek yerine lua ile ilgili konuları inceleyerek kendin kısa bir sürede yazabilir ve aynı zamanda bu konuda kendini geliştirmiş olabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Merhaba, hazır olarak istemek yerine lua ile ilgili konuları inceleyerek kendin kısa bir sürede yazabilir ve aynı zamanda bu konuda kendini geliştirmiş olabilirsin.

katılıyorum...
-- mesaja ek olarak --
Alıntı
Arkadaşlar şöyle bir luaya ihtiyacım var.
basınca 83 level olacak , 83 de basınca 69 a düşecek. Stat ve skilleri de üzerine vereceği bir luaya ihtiyacım var. Yardımlarınızı bekliyorum :(

ben ilk başlarda senin gibi keşke hepsi hazır olsada uğraşsam çok karışık geliyordu sonra olan luaları tbl sini databasesini eşleştire eşleştire orantı kura kura istediğim npc ye istediğim görevi süsleyerek yaptırıyorum hem kimseye ihtiyacın olmuyor hemde zevkine göre oyunu düzenliyorsun hemde oyunda olmayan yeni görevler ekleyebiliyorsun tavsiyem biraz orantı kurman...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
katılıyorum...
-- mesaja ek olarak --

ben ilk başlarda senin gibi keşke hepsi hazır olsada uğraşsam çok karışık geliyordu sonra olan luaları tbl sini databasesini eşleştire eşleştire orantı kura kura istediğim npc ye istediğim görevi süsleyerek yaptırıyorum hem kimseye ihtiyacın olmuyor hemde zevkine göre oyunu düzenliyorsun hemde oyunda olmayan yeni görevler ekleyebiliyorsun tavsiyem biraz orantı kurman...

Şuanda level sistemini hallettim arkadaşlar. Lakin şöyle bir problemim mevcut.
Lua üzerinden stat ve skill sıfırlatma komutu gönderiyorum;
ResetStatPoints(UID)
ResetSkillPoints(UID)
Üzerinde item olmadan jump yapınca bir problem olmuyor , komutlar çalışıyor. Lakin üzerinde item varken bastığında 69'dan her 83'e çıktığımda point geliyor. Böylece pointler üzerinde birikiyor.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Şuanda level sistemini hallettim arkadaşlar. Lakin şöyle bir problemim mevcut.
Lua üzerinden stat ve skill sıfırlatma komutu gönderiyorum;
ResetStatPoints(UID)
ResetSkillPoints(UID)
Üzerinde item olmadan jump yapınca bir problem olmuyor , komutlar çalışıyor. Lakin üzerinde item varken bastığında 69'dan her 83'e çıktığımda point geliyor. Böylece pointler üzerinde birikiyor.

tahminimce eğer stat sıfırlarken item kontrolünü lua ile yapıyorsaki bence öyle, oraya göz gezdirerek level jumpda item kontrolu yapabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...