Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
IMOTEB

Create_new_char

Önerilen Mesajlar

selam arkadaşlar bana 1 level ve sikiller açılmamıs bir şekilde prosödür yaparmısınız 10 levele gelinde sikillerin açılması konusunda prosödür verebilirmisiniz

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

kusura bakmayın asıl demek istediğim muhabet o değil aslında neyse sorun değil siz öyle anlayıp yorumu bu şekilde verdiysen sıkıntıyok

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
kusura bakmayın asıl demek istediğim muhabet o değil aslında neyse sorun değil siz öyle anlayıp yorumu bu şekilde verdiysen sıkıntıyok

hocam db nizde zaten create_new_char prosedürü varsa onun içerisini açın. İllaki içerisinde başlangıç level, skill, stat gibi ayarları vardır. Eğer ki orada yok ise yüksek ihtimal başlangıç skill, stat ve level ayarı Userdata daki defoult value değerlerine verilmiştir. Oradan düzenleyebilirsiniz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Daha nasıl anlamamı bekliyorsun direk hazır olarak bekliyorsun "verir misin yapar mısın" diyerek ne anlayayım. Hayır benim anlamadığım husus cidden şu sen "nasıl yaparım" sorusu sormak yerine "verir misin yapar mısın" diye biliyorsun. Öğrenme isteği yok "şunu bana anlat" demek yok. Peki sana bunu niye verelim neden istiyorsun bunu? Server açmak için mi yoksa dosya satmak için mi? Amacını belirt çünkü şundan soruyorum daha bunu yapamıyorsan verir misin diyorsan öğrenmeye çalışmıyorsan öbür sorunlara da mı başkasının yapmasını bekleyeceksin. Böyle server açıp yada dosyaları mı satıcaksın ne yapacaksın?

Burada herkese açıkladık eğer ki öğrenmek istiyorsanız her türlü yardımı yaparız gerekirse 0 dan anlatırız, 2 sayfa yazı yazarız anlatırız, tekrar tekrar anlatırız öğretiriz. Bu kafada olduğunuz için yardım etmiyoruz böyle konuları da ya kaldırırım yada yapılan yardım yorumlarını silerim. Kusura bakma da buradaki hiç kimse garson görevi görmüyor şunu getir bunu götür üstüne şunu ekle diye sipariş verebileceğin bir ortam bekleme burasını.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...