Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
yolcups

22XX 59/5 Master Ardream Server

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar,

ÖZELLİKLER:

1. 59/5 ARDREAM PK
  2. MASTER AKTİF
  3. PUS İTEMLER BOSSLARDAN DÜŞÜYOR
  4. POWER UP STORE GİRİŞTE SMS DOĞRULAMA SİSTEMİ
  5. POWER UP STORE MOBİL ÖDEME SİSTEMİ
  6. POWER UP STORE SANAL POS 3D SECURE ENTEGRELİ
  7. HER AY SERVERİN %75 GELİRİ İLE CSW & SAVAŞLARDA TL DAĞITIMI

BU ŞEKİLDE BİR SERVER AÇMAYI DÜŞÜNÜYORUM
YA DA
HOMEKO ARDREAM SERVER OLARAK AYNI ÖZELLİKLERDE..

YORUMLARINIZ BENİM İÇİN ÇOK ÖNEMLİDİR.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Ben kendi fikrimi söylüyorum sadece Server farm ise full farm yani zor olsun server Homeko tarzı ise 83 /1 +8 item +1 takı gibi olsun.Ortada kalan serverlardan olmasın zaten tutulmuyor piyasadakiler kısacası kolaysa her şey kolay zor ise her şey zor olsun.Yukardaki fikrini bakılırsa 59 Adream olabilir ama master mantıksız puss itemleri boslardan düşebilir o bosslarıda bow bölgesine koyarsın atros riote gibi olabilir güzel bir pk olur diye düşünüyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Ben kendi fikrimi söylüyorum sadece Server farm ise full farm yani zor olsun server Homeko tarzı ise 83 /1 +8 item +1 takı gibi olsun.Ortada kalan serverlardan olmasın zaten tutulmuyor piyasadakiler kısacası kolaysa her şey kolay zor ise her şey zor olsun.Yukardaki fikrini bakılırsa 59 Adream olabilir ama master mantıksız puss itemleri boslardan düşebilir o bosslarıda bow bölgesine koyarsın atros riote gibi olabilir güzel bir pk olur diye düşünüyorum.

Haklısın kardeşim, zaten Ardreamda bossların sayılarını arttırdık, biraz fazla user beklediğimiz için. Valkyrie, Red Wing, Pink Wing vs. War Premium, Kutu vs. ardreamdaki moblardan düşmekte.

Ayrıca kesilen bosslar np vermekte ve KC çıkmakta, Bozdurmak isteyen olursa eğer 5k Kc minimum satış fiyatının %30 una para olarak iade edilecektir.

Oyunda sponsorumuz olduğundan dolayı 80,000 tl dağıtılacak. Bu para Clan War olarak , delos var olarak, gemi savaşı olarak, ayın birincileri nakit ödül alacak ve clan sıralamasında ilk 10 nakit ödül alacak.

Ko panelden kayıtlar yapılırken hesap no alınacaktır.
Power up store 'da sanal pos entegrasyonu yapıldı.

Test etmek isteyen arkadaşlar için Client & Gerekli bilgileri yakında konu altında paylaşırım.

Özel Crypto exe miz & Anticheat imiz mevcut.

Ko-panel şuan aktif değil - Server ip:
Ardream.org

Oyun açık.

Projemiz geliştirilme aşamasında değildir. Tamamen bitmiş halde kullanıcılara sorun çıkartmayacak şekilde ayarlandı. sadece 1-2 düzenleme ve drop ayarları yapılmaktadır.

Skiller 1 e bir usko ile aynı oranda ayarlandı.

Test için full pus itemli başlangıç yaptık.

1 adet ekran görüntüsü ekliyorum, örnek.

6fbaed082d.png

Saygılar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...