Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
yolcups

Zentiva Panel V1 - "KIRIK"

Önerilen Mesajlar

Merhaba değerli arkadaşlar,
Zentiva Panel V1 olarak paylaşılmış dosyaların ioncubeden arındırılmış halini paylaşıyorum.
Özellikle eklemek isterim ki "KEY" kırılmamakta aksine kendinize göre fonksiyon yazmanız gerekmektedir.
Bir hata veya yanlışlık olduysa lütfen imzadaki numaradan whatsapp mesaj olarak bana ulaşın düzelteyim.

İYİ FORUMLAR

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

-- mesaja ek olarak --
" Seven Panel Lisans Key " ihtiyacı olanlar için..

https://yadi.sk/d/CxpssI3a3Ktjwt

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
512 mb Panelmi Olur kardeş Logları Temizleyip Paylaşsaydın keşke Teşekürler

Merhaba kardeşim. Panel boyutu 51.7 MB. Nasıl aldıysam o şekilde dosyların yerlerini dahi bozmadan kırdım geri yükledim.

Paneli aktif eden arkadaşlar olursa paylaşmasını tavsiye ederim. Vakit olursa lisans sistemini baştan yazarak paylaşım yapabilirim.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Merhaba kardeşim. Panel boyutu 51.7 MB. Nasıl aldıysam o şekilde dosyların yerlerini dahi bozmadan kırdım geri yükledim.

Paneli aktif eden arkadaşlar olursa paylaşmasını tavsiye ederim. Vakit olursa lisans sistemini baştan yazarak paylaşım yapabilirim.

Saolasin kardeşim bi göz atalim zaten bu panel guzelde cok kasiyor aga panel :) hele drop listesi cok kasiyor bi ara ugrasiyimda paylasiim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Saolasin kardeşim bi göz atalim zaten bu panel guzelde cok kasiyor aga panel :) hele drop listesi cok kasiyor bi ara ugrasiyimda paylasiim

numaram forum imzamda yazıyor, yaparsan bana da yollar mısın whatsapp tan linkini pek vaktim yok ama admin paneline bir mobil app uygulama yapayım bende

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...