Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KODevelopers

Remaing Time ve Gender,Irk ve Job Change Hakkında

Önerilen Mesajlar

Merhaba Arkadaşlar ;

2 Sorum olucaktı fikri olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

1.) Mage Skilleri kullandığı zaman usere etki ettikten sonra oluşan remaing time silinmiyor ve userin uzerinde effect kalıyor. Flying effectte sorun yok fakat dediğim gibi usere skill uygulandığında skill effecti üzerinden silinmiyor. Sayac her saniye azalıyor fakat süre tamamlandığında sağ üstte ve kullanıcının üzerindeki effect silinmiyor.

2.) Kullandığım fileslarda gender,ırk ve job change etkinliklerini standart lua ile sağlıyorum yani Npcde bulunan menüler ile değişiklik saglıyorum fakat isteğim usko tarzı açılan pencere ile dönüşeceği ırk yada jobu göstererek değişim sağlaması.
bunu sağlamak için nasıl bir yol izlemeliyiz ?

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
merhaba arkadaşlar ;

2 sorum olucaktı fikri olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

1.) mage skilleri kullandığı zaman usere etki ettikten sonra oluşan remaing time silinmiyor ve userin uzerinde effect kalıyor. Flying effectte sorun yok fakat dediğim gibi usere skill uygulandığında skill effecti üzerinden silinmiyor. Sayac her saniye azalıyor fakat süre tamamlandığında sağ üstte ve kullanıcının üzerindeki effect silinmiyor.

Cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim iyi forumlar.

tablo da magiclari kontrol et.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Sorunun Büyük İhtimal HPTimeChangeType3 ' Den Kaynaklı

Alıntı
Skillerin efektleri kaybolmuyosa bunu tüm regiona görünecek şekilde ayarlamalisin.

Kontrol ediyorum dediklerinizi şimdi teşekkür ederim

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Merhaba Arkadaşlar ;

2 Sorum olucaktı fikri olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirse çok sevinirim.

1.) Mage Skilleri kullandığı zaman usere etki ettikten sonra oluşan remaing time silinmiyor ve userin uzerinde effect kalıyor. Flying effectte sorun yok fakat dediğim gibi usere skill uygulandığında skill effecti üzerinden silinmiyor. Sayac her saniye azalıyor fakat süre tamamlandığında sağ üstte ve kullanıcının üzerindeki effect silinmiyor.

selam dostum bu sorun magıcInstance den kaynaklanıyor baska sourceden ornek bakarak cozum yolu bulabılırsın

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...