Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
ByShakeaL

1098 Sorunsuz Giriş Yapılabilen Database

Önerilen Mesajlar

Forumda dolaşırken bir konuda görmüştüm bir kaç kişi sormuştu arşivden alıp SQL 2014 'e uyarladım şu an piyasada bir çok kişi arıyordur tüm linkler kırık. Elimde uyumlu Filesleri,Map,Client ve Exeleri mevcut İsteyen olursa özellikle iletebilirim. Eski dosyaların çoğu exeleri genelde virüs olarak görülüyor.
Bazı sorunları giderilde en azından oyuna girilebiliyor.

Giriş yapıldığınana dair resim.

AD23Zv.jpg

Virüs total

https://www.virustotal.com/#/file/a661a37c19565da2c15982fbb50c08c6b58f63851de7f118763a273b4cefa9df/detection

Download

Gizli İçerik

Gizli içeriği görmek için bu konuya bir mesaj yazın.

Dipnot da yazalim Ayrica piyasada bulunmuyor ve bulunanlarda yeni versiyon sql serverlara restore edilmiyor diye bunuda indirip vip paylasimlarina koyacak diger forum sahiplerinede duyrulur itligin alemi yok.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı
Yararlı bir paylaşım fakat varmı hala 1098-1099 geliştiren veya uğraşan

Alıntı
Teşekkürler hocam. Umarım birgun 1098 versiyon da 1299 kadar atabil olur

Kullanıcıların eski MYKO tadını almak için oynadığı bir sürüm ama gel gelelim bu sürüm için 1298 ve üstü oynanış tarzını yakalayamıyorsun.
Tonla sorunu var öyle söyleyeyim görüntü kalitesinden karakter hareketlerine kadar görüntü normal oyuna göre biraz kötü kalıyor.
Çoğu kullanıcı artık düzgün bir MYKO oynamak istiyor çünkü üst sürümdeki saçmalıklardan sıkılmış durumda.
Gel gelelim 1081 sürümüyle yani 1298 altı bir sürüm ile açmak ister misin?
Ben olsam istemem bahsettiğim sorunlardan kaynaklı kendinde bir süre sonra fark edeceksin oynanılacak gibi değil.
En iyisi 1298 sürümünde devam edeceksin en orijinal halini o veriyor.
Biz zaten öyle yaptık ve 1081 arasındaki tek fark oyuna girişteki bağıran adam yani Login ekranı ve Character Seçme ekranındaki taht sistemi daha da öyle bir fark yok.
Bunları da biz birebir 1298 uyarladık.
Ortalıkta taht paylaşımları var ve ben onlardan bahsetmiyorum.
Orijinal taht ile ortalıktaki 1298 sürümüne yama olarak yapılanlar arasında kalite farklı oluyor.

Bir de şu var oyunun mantığını ele alırsan ve benim düşüncemi sorarsan her sürüm için bence bu Login ve Character Seçme ekranının kullanılması gerekiyor. Çünkü hem oyunla en çok alakalı olan hem de en hoş gözüken bir görsellik sunuyor. Eğer yapabilirsek v2 içinde bunu yapmayı düşünüyorum.

grlq02.png

9aXQ1Q.png

qdqbkW.png

MVY0Ga.png

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Knight online in en guzel versiyonu bencede 1299 ust versiyondaki bdw vb gibi eventarda tam anlamiyla uyarlandiginda sade ve kullanisli bi surum ortaya cikiyor en az sorunlu bir versiyondu tabiki cikar ve menfaat adina koxp vb hilelerle buglarla kirletilmeseydi bazi kisiler sadece oyunu batirmak icin oynuyor yani kendi kendimizi batiriyoruz.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Kullanıcıların eski MYKO tadını almak için oynadığı bir sürüm ama gel gelelim bu sürüm için 1298 ve üstü oynanış tarzını yakalayamıyorsun.
Tonla sorunu var öyle söyleyeyim görüntü kalitesinden karakter hareketlerine kadar görüntü normal oyuna göre biraz kötü kalıyor.
Çoğu kullanıcı artık düzgün bir MYKO oynamak istiyor çünkü üst sürümdeki saçmalıklardan sıkılmış durumda.
Gel gelelim 1081 sürümüyle yani 1298 altı bir sürüm ile açmak ister misin?
Ben olsam istemem bahsettiğim sorunlardan kaynaklı kendinde bir süre sonra fark edeceksin oynanılacak gibi değil.
En iyisi 1298 sürümünde devam edeceksin en orijinal halini o veriyor.
Biz zaten öyle yaptık ve 1081 arasındaki tek fark oyuna girişteki bağıran adam yani Login ekranı ve Character Seçme ekranındaki taht sistemi daha da öyle bir fark yok.
Bunları da biz birebir 1298 uyarladık.
Ortalıkta taht paylaşımları var ve ben onlardan bahsetmiyorum.
Orijinal taht ile ortalıktaki 1298 sürümüne yama olarak yapılanlar arasında kalite farklı oluyor.

Bir de şu var oyunun mantığını ele alırsan ve benim düşüncemi sorarsan her sürüm için bence bu Login ve Character Seçme ekranının kullanılması gerekiyor. Çünkü hem oyunla en çok alakalı olan hem de en hoş gözüken bir görsellik sunuyor. Eğer yapabilirsek v2 içinde bunu yapmayı düşünüyorum.

grlq02.png

9aXQ1Q.png

qdqbkW.png

MVY0Ga.png

CHROME'nin bir zamanlar paylaştığı(kendisi mi yaptı bilmiyorum) 1299 için hareketli şekilde, bu ekran vardı. 180 kadar dxt yi uif içerisine animasyon ile ekleme methodu ile. Onu v2 ye uyarladım ama şahsen tat vermedi. Bu ekran sanırsam direkt olarak intro mu ne bir klasördeki animasyonu alıp yansıtıyordu. Yapılırsa güzel olur :)

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...