Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
KO Developers Platformuna Hoşgeldin!
MOMENTUM

Momentum [v1298] Database

Önerilen Mesajlar

15/07/2019 Tarihi itibariyle yeni güncellemeler yapılmıştır. Skype adresimi ekleyerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Merhaba arkadaşlar, satışını yapmakta olduğum databasemin tanıtım konusuna hoş geldiniz. Tüm videoları izleyerek database hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Öncelikle şunu söylemek istiyorum, üzerinde çalıştığım database öyle 1-2 aylık bir emek ile yapılmamıştır. Uzun süredir üzerinde çalışıyorum, tüm tabloları sıfırdan yazılmıştır, herhangi bir yerinde sıkıntı yoktur.

Bildiğiniz üzere v1298 databaselerde İTEM - İTEM_UPGRADE - İTEM_EXCHANGE tabloları çöp misalidir. Ben bu tabloları sıfırdan yazdım ve uzun süre test edip sorunsuz bir hale getirdim.

Bu tanıtım "MYKO" projesidir, bunun haricinde "HOMEKO" - "PK" tarzında yada isteğiniz doğrultusunda da database hazırlayabilirim.

Database yanında Full Client 355MB (Orjinal v1298 client üzerinden çalışılmıştır, fazlalık dosya yoktur.)

(Tüm kurulumlarınız bana aittir. Siz sadece start deyip oyuna girersiniz.)

-Skiller tamamen sorunsuzdur.
-İtem kiralama.
-Monster Guard.
-Savaşlar tamamen sorunsuzdur. (Snow War dahil)
-Güncel tüm tablolar databasede eklidir.
-Güncel tüm event lar eklidir (Yeni Map) tarafımdan yapılmıştır.

Ayrıca ben insanlara satışımı yapayım, sonrasında ilgilenmeyeyim diye bir yönüm yoktur, satıştan sonra mümkün mertebe elimden geldiğince destek veriyorum.

Sormak istediklerinizi bu konu altından yada skype adresim den (momentumzr3) sorabilirsiniz.

Bana vakit ayırdığınız için teşekkür ederim, mutlu kalın.

Fiyat detaylarını skype üzerinden yapıyorum ekleyerek bilgi alabilirsiniz.

Referanslarım
@ orkan
@ FUHRER
@ espandot
@ Julien

ACCESSORY CHEST

ANTI-DEFENCE POUCH

ARDREAM WAR EVENT

BİFROST EVENT

RED CHITIN CHEST

BLACK CHITIN CHEST

PERSONAL WEAPON QUEST

PACKED & UNPACKED SYSTEM

LOW & MİDDLE & HİGH CLASS UPGRADE

OLD & NEW SKİN

LAST NATION STANDING EVENT (NEW MAP)

JOB CHANGE

HOLY LAND EVENT

FELANKOR ROOM

EVENT MANAGER

CZ QUEST & SKİLL NPC

BLOOD OF REVENGE QUEST

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar momentumun dediği gibi database sorunsuzdur. güvenle alışveriş yapabilirsiniz çalışma yaptıgı tüm şeyleri kendim test ettim herhangibi bir sorunla karşılaşmadım gayet güzel düşünülmüş ve emek verilmiş bir db'dir

iyi satışlar diliyorum,

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merak ettiğim bir sorum var low class middle class high class ayrımı var mı d.b de mesela shard itemini middle class basma olayını engelledin mi? benim baya zamanımı almıştı ondan soruyorum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Merak ettiğim bir sorum var low class middle class high class ayrımı var mı d.b de mesela shard itemini middle class basma olayını engelledin mi? benim baya zamanımı almıştı ondan soruyorum.

Evet scrollar ayrı çalışmaktadır. videoları izleyerek bakabilirsin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Evet scrollar ayrı çalışmaktadır. videoları izleyerek bakabilirsin.

Yeni gördüm evet forumda paylaşmıştın bir ara upgrade_tabloları orada middle class kağıdı ile shard basılıyordu ondan sordum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Yeni gördüm evet forumda paylaşmıştın bir ara upgrade_tabloları orada middle class kağıdı ile shard basılıyordu ondan sordum.

Şuan ki kullandığım sistem çok daha farklı, tablo sıfırdan yazıldı.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

İsteklerimiz doğrultusunda mükemmel bir database yaratan @ MOMENTUM'a teşekkür ederim. Kendi aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor. Çok ilgili ve dostça tavrıyla mükemmel bir iş çıkardı. Eline koluna sağlık. 1299 database satın alacak arkadaşlara tek tavsiyemdir.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
İsteklerimiz doğrultusunda mükemmel bir database yaratan @ MOMENTUM'a teşekkür ederim. Kendi aldığı parayı sonuna kadar hak ediyor. Çok ilgili ve dostça tavrıyla mükemmel bir iş çıkardı. Eline koluna sağlık. 1299 database satın alacak arkadaşlara tek tavsiyemdir.

Teşekkür ediyorum güle güle kullanın bol userler.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...