Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
MOMENTUM

Soacs v45+ Unpack Ko.exe [ KoDevelopers.com ] Özel

Önerilen Mesajlar

Merhaba arkadaşlar, gördüğüm kadarıyla Windows 10 için files sorunu yaşanmaktadır, bir çok arkadaşımızdan özel mesaj aldım ve paylaşmaya karar verdim. Artık Windows 10 işletim sisteminde gönül rahatlığıyla bu filesı kullanabileceksiniz.

Alıntı

Windows 7 32 Bit isletim sistemlerinde Calişmamaktadir Biginize..

Virustotal dosyalarda packleme işleminden dolayı virüs bulabilir, kendimde bayağıdır bu dosyaları localde kullanmaktayım, herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Lisanslama işlemi için daha önce paylaşmış olduğum soacs v43+ resimlerini kullanıyorum sadece yapacağınız değişiklik "proxy.dll" yerine "momentum.dll" yi lisanslamak ve packlemek olacaktır.

Dosya içerisinde TBL editör, Event Map ve Sql kodları vs. bulunmaktadır.

TBL KLASÖR ADI "Myko" olması gerekmektedir, o şekilde ayarladım.

Not : Konu içeriği ve görsel düzenlemeler tamamen tarafıma aittir, lütfen bir teşekkürü çok görmeyelim.

Lisanslama işlemi :

8dLkma.jpg

Packleme işlemi :

Dd5EoO.jpg

Rar pass :

www.kodevelopers.com

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Merhaba arkadaşlar, gördüğüm kadarıyla Windows 10 için files sorunu yaşanmaktadır, bir çok arkadaşımızdan özel mesaj aldım ve paylaşmaya karar verdim. Artık Windows 10 işletim sisteminde gönül rahatlığıyla bu filesı kullanabileceksiniz.

Virustotal dosyalarda packleme işleminden dolayı virüs bulabilir, kendimde bayağıdır bu dosyaları localde kullanmaktayım, herhangi bir sorun olacağını düşünmüyorum.

Lisanslama işlemi için daha önce paylaşmış olduğum soacs v43+ resimlerini kullanıyorum sadece yapacağınız değişiklik "proxy.dll" yerine "momentum.dll" yi lisanslamak ve packlemek olacaktır.

Dosya içerisinde TBL editör, Event Map ve Sql kodları vs. bulunmaktadır.

TBL KLASÖR ADI "Myko" olması gerekmektedir, o şekilde ayarladım.

Not : Konu içeriği ve görsel düzenlemeler tamamen tarafıma aittir, lütfen bir teşekkürü çok görmeyelim.

Lisanslama işlemi :

8dLkma.jpg

Packleme işlemi :

Dd5EoO.jpg

Rar pass :

www.kodevelopers.com

sunucuda DLL hatası alıyorum? bu durum hakkında bilginiz var mı? çözümü için yardımcı olabilir misiniz?? bu dll dosyası system32 içinde var olmasına rağmen bu hatayı alıyorum.

LDVyVb.jpg

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...