Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
heraoboy03

Local Dışı Userlere Start Gelmiyor

Önerilen Mesajlar

Herkese Merhaba Arkadaşlar No-İp ODBC PORT Sabit İp Herşeyi Kontrol Ettim Ama Start Gelmiyor localde 127.0.0.1 geliyor ip dışarı acınca start geliyor yalnız kapatıp acınca launchere gidiyor daha gelmiyor 1 saat sonra deniyorum geliyor anlıcagınız kafasına göre gelip gidiyor yardım edebilcek arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

Not:İnternette Sıkıntı yok Herşeyin Eksiksiz Açıldıgına Eminim
ODBCLER REG DOSYAYSINDA OTOMATİK AÇTI SORUNSUZ TEST EDİLDİ

Açılan Portlar : 15023 -> TCP/UDP
21 -> TCP
KnightOnline 8888 | UDP/UDP |
KnightOnline 10020 | TCP/UDP |
KnightOnline 10030 | TCP/UDP |
KnightOnline 10040 | TCP/UDP |
KnightOnline 15000 | TCP/UDP |
KnightOnline 15001 | TCP/UDP |
KnightOnline 15100 | TCP/UDP |
KnightOnline 8245 | TCP/UDP |
KnightOnline 80 | TCP/UDP |

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Merhaba Öncelikle local adresim 127.0.0.1 evet ama birde ip adresin var senin disari icin örnek 198.168.2.38 buda local adresin gibidir cmd yi ac ipadres yaz ip adresin cikar login.ini server count ip 198 ile basliyan ip olacak sonra Open Port Check Tool burdan sw dosylar aciken portlari test et birde güvenlik duvarini kapat dene

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

test ediyorum bu web sitesinde direk ip adresi gözüktügü için kapalı gösteriyor portu ama program ile 192.168.2.** tarzı baktıgından hepsi açık gözüküyor skype varsa istersen iletisime geçelim
-- mesaja ek olarak --
extra olarak 1299 clientlere start geliyor fakat 20xx gelmiyor yada söyle söylüyüm üstüne 1299 server kurdum onda hem gelip hem giriyor oyuna portla ilgili degil yani

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Portu kontrol eden bi program var mı pc de virüs vs gibi.

var tabiki googleden aratıp programlar bulabilir hatta siteler dahi var kolaylıkla kontrol edebılırsn

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...