Jump to content
Araştır
  • Diğer seçenekler ...
Sonuçları bul ...
Sonuçları bul ...
Sticker

1299 Soacs Server Hk. Acil!

Önerilen Mesajlar

1299 Soacs lı serverda bende sıkıntı yok fakat başkaları giriş yaparken server listesinde başka serverla karşılaşıyorlar bu nerden kaynaklı olabilir aynı exeyi aynı clienti kullanıyoruz...

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Client içerisinde Server.ini dosyasını kontrol et.
C:\Windows\System32\drivers\etc içerisindeki host dosyasını temizle.

dosya temiz zaten sadece oyunu her açtığımda hosts dosyasının içine

185.160.30.3 zone-59.net
185.160.30.3 NationalMyko - NationalKO

bunu gömüyor ne alakaysa

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Admin
Alıntı
dosya temiz zaten sadece oyunu her açtığımda hosts dosyasının içine

185.160.30.3 zone-59.net
185.160.30.3 NationalMyko - NationalKO

bunu gömüyor ne alakaysa

Dosya temiz zaten diyorsun sonra bunu gömüyor diyorsun nasıl temiz oluyor o halde?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

1299 Soacs lı serverda bende sıkıntı yok fakat başkaları giriş yaparken server listesinde başka serverla karşılaşıyorlar bu nerden kaynaklı olabilir aynı exeyi aynı clienti kullanıyoruz...

Kullandığın ko.exe 'nin asıl sahibinin yaptırdığı bir .dll sayesinde bu sıkıntıyı yaşıyorsun yani "loadmodulev2.dll"

Kullandığın filesa göre versionu aynı olan bir ko.exe ile sorunu çözebilirsin, yada ko.exe unpack ise bu .dll yi okumasını engellemelisin.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

Kardeşim sectığin alan adı sahibi benim zone59.net benim soacs lisans yani exedeki pat0.pat dan lisans cekmekde ve aktif olan surekli bir soacsdir dolayisiyla sen girsende bazi oyuncular halan eski serverlere gider caresi tam yokdur ama pat0.pat lisansli olan baska bir serverin lisansi bulup yaparsaniz fazla aktif olmayan server hata almaniz daha az oranda olacaktir

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı
Kullandığın ko.exe 'nin asıl sahibinin yaptırdığı bir .dll sayesinde bu sıkıntıyı yaşıyorsun yani "loadmodulev2.dll"

Kullandığın filesa göre versionu aynı olan bir ko.exe ile sorunu çözebilirsin, yada ko.exe unpack ise bu .dll yi okumasını engellemelisin.

Soacs orjinal hocam unpack vs değil

Alıntı
Kardeşim sectığin alan adı sahibi benim zone59.net benim soacs lisans yani exedeki pat0.pat dan lisans cekmekde ve aktif olan surekli bir soacsdir dolayisiyla sen girsende bazi oyuncular halan eski serverlere gider caresi tam yokdur ama pat0.pat lisansli olan baska bir serverin lisansi bulup yaparsaniz fazla aktif olmayan server hata almaniz daha az oranda olacaktir

Oyuna girdiğim anda hosts dosyasına

185.160.30.3 zone-59.net
185.160.30.3 www.zone-59.net

Bunu gömüyor o şekilde sorunsuz olarak oyuna giriyor ama bazı bilgisayarlarda oyun açılırken hosts dosyasına bunu ekleyemediği için server listte başka bi servera yönlendiriliyor userler bunu hosts dosyasına niye ekliyor bunsuz niye girmiyor ne alaka onu bi çözemedim...

-- mesaja ek olarak --
Alıntı
Dosya temiz zaten diyorsun sonra bunu gömüyor diyorsun nasıl temiz oluyor o halde?

Konuyu niye çözüldü diye işaretlediniz anlamadımda dediğim gibi
185.160.30.3	zone-59.net

185.160.30.3 www.zone-59.net

Exe acılırken hosts dosyasına bunu gömüyor bu varken sorunsuz giriyor servera fakat bazı bilgisayarlarda bunu hosts a ekleyemediği için server listte başka bi servera yönlendiriyor bunun ne gibi bi mantığı var?

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

SOACS'ın orjinal değil. Benim paylaştığım sistemi birisi sana ya satmış yada onu kullanıyorsun. Zone-59.net üzerine lisanslı bir SOACS kullanmaktasın ve dll yardımıyla domain yönlendirmesi yapılmakta hosts üzerinden. Fakat bazı kullanıcıların kullandıkları hilelerde diğer hile sitelerinin açılmasını engellemek amaçlı hosts dosyasını editleyip kitlediği için senin kullandığın lisans sistemi çalışmıyor(hosts dosyası kitlenip gizlendiğinden) ve oyuna girmeye çalışan kişiler direkt olarak zone-59.net e bağlanıyor olay bu.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş
Alıntı

Soacs orjinal hocam unpack vs değil

Oyuna girdiğim anda hosts dosyasına

185.160.30.3	zone-59.net

185.160.30.3	www.zone-59.net

Bunu gömüyor o şekilde sorunsuz olarak oyuna giriyor ama bazı bilgisayarlarda oyun açılırken hosts dosyasına bunu ekleyemediği için server listte başka bi servera yönlendiriliyor userler bunu hosts dosyasına niye ekliyor bunsuz niye girmiyor ne alaka onu bi çözemedim...
-- mesaja ek olarak --

Konuyu niye çözüldü diye işaretlediniz anlamadımda dediğim gibi

185.160.30.3	zone-59.net

185.160.30.3	www.zone-59.net

Exe acılırken hosts dosyasına bunu gömüyor bu varken sorunsuz giriyor servera fakat bazı bilgisayarlarda bunu hosts a ekleyemediği için server listte başka bi servera yönlendiriyor bunun ne gibi bi mantığı var?

Orjinal soacs diyorsun ama orjinal olmuş olsa böyle bir problem yaşamazsın dostum.

İletiyi paylaş

Sitelerde Paylaş

• Yeni Oluştur...